Skocz do zawartości

Kiedy wymieniać, kiedy nie przepłacać


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kosmita,

Recommended Posts

batmana nie mam  dirta 3  muszę poszukać bo miałem  a metro ma wbudowany benchmark? bo też gdzieś miałem  tomb rider też można dorzucić dla mnie nie ma problemu  bardzo chętnie się zmierzymy  tylko podaj listę gier  bo muszę się przygotować tzn muszę  doinstalować 


 To może zaczniemy coś ok  16   bo teraz muszę wyjść   daj listę gier ja ci podałem swoją  rome 2, tomb rider grid 2 i chyba 3 też mam ale nie pamiętam , prawdopodobnie, metro COMH 2, dirta 3 chyba tez gdzieś miałem ale nie pamiętam  , crysis 3  tez mam  no mozemy kilka benchmarków  dorzucić   f1 2013 tam chyba tez jest benchmark


Ja musze spadać odezwe sie ok 16

Edytowane przez robertgr1
Link to post
Share on other sites

to jest moja lista

http://i.imgur.com/809qL1Q.jpg

 

 

Może coś z tego wybierzemy???? http://pliki.onet.pl/Benchmarki/8

 

Tylko mała zmiana nie będę testował na HD7970Ghz tylko HD7950 bo nie chce mi się zasilacza zmieniać.

 

 

Ja instaluję Dirt 3, Metro 2033, Tomb Raider.

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

zrobiłem już kilka testów trzeba wklejać screny  ?

Tomb Rider ustawienia ultra + tre fx karta stock   min fps 1,6 sredni  41,3 maks 56.3  karta  po oc  min fps 10 sredni 51,2 maks 60,4

Grid 2  ustawienia ultra min fps 48,89 sredni 62, 83 maks 81,96 karta po oc min fps 57,40 sredni 72,45 maks fps 94,09

Grid 3 karta po oc  ustawienia ultra  min fps 59,27 sredni 72,27 maksymalny 93,32  metro muszę ściągnąć od nowa


grid 3 karta stock min fps 51,28 sredni 61,26 maksymalny 80,92

Link to post
Share on other sites

jeszcze chwila robiłem testy na

Tomb Raider                             GTX750Ti max bez tress fx min14,7 śr20.3 max27,2

                                                  HD7950    max bez tress fx min25,2 śr33,8 max 44,7 bez OC

                                                  HD7950 ultra+tress fx min40     śr52,4 max 62.3 bez OC

                                                               1:0 dla mnie  :)

 

Metro 2033 wszystko co się da na maksa - psyhx GTX 750Ti min4,33 śr28,67 max66,12

                   wszystko co się da na maksa - psyhx   HD7950 min13,32 śr46,56 max118.36

 

 

Grid 3                                        HD7950 ULTRA  MIN 56,53 ŚR 70,13 MAX92,31 BEZ OC

                                                                 2:0 dla mnie :)

JAK BY KTOŚ CHCIAŁ KARTĘ Z TESTÓW ZA 450ZŁ DO NEGOCJACJi

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

widze ze nie latwo rozstrzygnąć kwestie cena, a grywalnosc?

 

wedlug mnie po co kupowac maszyny za 6000 zl i wiecej, jesli za rok będą warte polowe? chyba ze ktoś ma na to kasę

 

wole grac na sprzecie za polowe ceny, a podobnej, nieco nizszej jakosci szczegolow, bo poprostu mnie nie stac na drozszy

 

stąd też założyłem ten temat:) 

 

to i tak chyba niekończący się wyścig : nowa gra-nowy sprzęt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...