Skocz do zawartości

JEDNOSTKA do SLI. Max 5tys. liczone bez karty graficznej


Recommended Posts

Witam,

 

Szukam jednak nowego zestawu. 5tys Sama jednostka bez karty graficznej, lecz niedługo planuję zakupić (SLI 970 ewentualnie 980)

 

Moje oczekiwania: GRY, Obróbka filmów Blu-ray na HDrip-y

 

Monitor jaki posiadam to 24 cale 1920x1080  60hz, lecz będę zmieniać na nowy rok na inny, na pewno bardziej wydajny do fps:) Jaki to jeszcze sam nie wiem, ale coś tego typu BENQ LED 24" XL2411Z

 

Mój pomysł na dzień dzisiejszy to.

 

PROLINE

 

http://c2n.me/iWqY31.jpg

 

MORELE:

http://c2n.me/iWrGgc.jpg

 

 

 

 

Mam mieszane uczucia co do płyty głównej.

 

Moje sugestie płyt które mnie zainteresowały to:

 

Gigabyte GA-Z97X-UD5H-BK (5lat gwarancji)

 

Gigabyte GA-Z97X-Gaming 7

 

MSI Z97 GAMING 7 (najładniejsza)


 ASUS RANGER (lecz to mało mnie przekonuje)

 

 

_________________________________________________________________________________

 

Kolejnym problemem jaki posiadam to chłodzenie. Wybrałem takowe ze względu na ładnego przejrzystego wyglądu w obudowie dodatkowo chłodno i bez problemu moje ramy wejdą które będę dokupywać jeszcze jeden zestaw po nowym roku.

Kolega NOWAJ posiada to chłodzenie i jest bardzo zadowolony:)

Męczy mnie jednak poziom głośności w tych chłodzeniach. Jakie wentyle zamiast tych mógłbym zainstalować?  Enermax T.B. Silence PWM UCTB12P 120mm będzie dobrym wyborem? (parametry ma dobre ciche i wydajne) lecz nie wiem czy można takowe zainstalować ?? 

 

_________________________________________________________________________________

 

Myślę że reszta podzespołów jest ok i  nie będzie jakiś problemów ponieważ sugeruje się wszystkimi opiniami i testami dostępnymi w necie :)

 

Proszę o opinię i sugestię. Oraz o pomoc w rozwiązaniu moim problemów wspomnianych w opisie:)

z góry dziękuję :)

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites

Hm... powiem szczerze że różnie. Przeważnie jak wychodzą nowości czasem kilka na dzień to muszę je przerobić:) Tak więc chętnie bym kupił tego i7. Oczywiście zdaję sobie sprawę że w grach różnicy praktycznie nie ma.

 

SSD... hm.. co do tego nie mam zdania. przedtem miałem plextora 128gb wersję PRO i byłem mega zadowolony.

 

WD RED jako magazyn. I tak planuję jeszcze 2-3 dyski dokupić o tej samej pojemności. Hm.. Seagate miałem, teraz chętnie wypróbuje coś od WD. Cena w tej roli nie gra różnicy bo zależy mi na ciszy a wydajność z tego co wiem jest RED gorszy, lecz na pewno przystosowany lepiej do całodobowego chodzenia. A to w moim przypadku przy seedowaniu wstawek jest podstawą. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...