Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

5 lat gwarancji.

 

Wersja ZT 90110 10p - to przebudowana wersja AMP omega (nie mylić z core edition). Ma trochę niższy bazowy boost, jednak powinna kręcić się tak jak edycja core. Zastanawia mnie czy też ma chłodzenie sekcji zasilania.

Ogólnie zotac GTX 970 (poza edycja AMP omega - dwa wentylatory, tej trzeba unikać), to dobre karty.

Link to post
Share on other sites

Poszło do 1.243 ale nie wiem czy to już mnie za dużo, chociaż ponoć bezpieczna granica to 1.250. Jednak na 1599 jest nie stabilnie, ostatnie dobre i stabilne taktowanie to 1580 mhz. Co i tak jest chyba całkiem nieźle.

Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites
Poszło do 1.243 ale nie wiem czy to już mnie za dużo, chociaż ponoć bezpieczna granica to 1.250. Jednak na 1599 jest nie stabilnie, ostatnie dobre i stabilne taktowanie to 1580 mhz. Co i tak jest chyba całkiem nieźle.

W 3dmark pewnie jest stabilnie. W valley może wyrzucić. Mój zotac np. w grach i valley trzymał sie stabilnie prawie 1600, a w 3dmarku dopiero około 1570.

 

Link to post
Share on other sites

Zotac GeForce GTX 980 Ti Amp! Edition vs Extreme Edition - czym sie tak naprawde roznia obie te wersje karty - jedna ma sporo wyzsze (ok. 200Mhz) taktowania druga nizsze ale czy to tylko kwestia fabrycznego podkrecenia czy moze ta zwykla edycja jest jakims "kastratem"?
Czy na tej zwyklej mozna osiagnac podobne OC co na tej Extreme?

Edytowane przez mlokos
Link to post
Share on other sites

NVIDIA nie jest święta i robi to samo co AMD.

 

http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/programy-narzedziowe/2016/03/nie-instalujcie-najnowszych-sterownikow-nvidii

 

Blue screeny, niekończące się pętle restartów komputera, problemy z dźwiękiem, występowanie artefaktów graficznych, a nawet spalone karty graficzne - to najczęściej pojawiające się "efekty uboczne" instalacji najnowszej wersji sterowników, o których piszą gracze z całego świata.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...