Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Nie mistrzostwo tylko biznes.

EVGA ma zdecydowanie droższe karty, bo pewnie cena uwzględnia ewentualne reklamacje w szerszym zakresie, niż np. u Gigabyte.

Nie zauważyłem żeby 970tki evga były dużo droższe od gigusia. Wręcz przeciwnie.Na przykład w komputroniku jeszcze parę dni temu ftw kosztowała 1499 pln.A teraz jest droższa o 50 pln i nadal tańsza od g1 o 50 pln ;)

Link to post
Share on other sites

No faktycznie, przy obecnych cenach EVGA to zdecydowanie lepszy wybór niż Gigabyte.

 

 

e//

Rok temu SSC GAMING ACX 2.0+ 04G-P4-3975-KR kosztowała między 1500,- a 1600,-. A jeszcze miesiąc temu ponad 1600,-

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites
Mam do wyboru 3 modele gtx 970 nowe gwarancja 36 miechy. Która wybrać? Z darmowa wysyłką.Która najlepsza najcichsza i najlepiej wyposażona. I ma najlepszy serwis.

1. Asus Strix 970 14 39zl

2. Gigabyte G1 1400 zł 

3. Msi Gaming G4 1470 zł

 

Co brać? Aktualnie posiadam GTX 680 Msi i i5 2500k@4,2GHz

Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites

2 lub 3. 2, za wydajność i cenę. 3, za ciszę. Asusa warto jedynie rozważyć, jeżeli dostaniesz gratis myszkę.

Myszki nie che. G1 że jest podkręcona lepiej niż MSI  jedynie? Ta cisza ale to w 3d też? Bo jak wypada G1 w ilde ponoć 1500 rpm ma

Link to post
Share on other sites

2 lub 3, z czego bardziej skłaniałbym się ku 3. Lepsze chłodzenie, cichsze i chłodniejsze, różnice wydajności po wyjęciu z pudełka marginalne. Nie warto brać pod uwagę, tym bardziej jeśli ktoś podkręca, to będzie podobnie jeśli chodzi o wydajność.

Link to post
Share on other sites

Witam, jutro prawdopodobnie zamawiam zestaw, nadal zastanawia mnie karta :
1 - MSI GTX970 GAMING 

2 - EVGA GTX970 - i tu pytanie, która wersja najlepsza.. miałem już w koszyku ten model   http://www.x-kom.pl/p/224993-karta-graficzna-pci-e-evga-geforce-gtx970-4096mb-256bit-ftw-gaming-acx-20.html  ale poczytałem trochę o piszczących cewkach itp... Tyle, że EVGA ma ponoć dużo lepszy serwis.
Proszę o odp :)

Link to post
Share on other sites

Evga może mieć ale chłodzenie nie ma lepszego od MSi i jest głośniejsza.


2 lub 3, z czego bardziej skłaniałbym się ku 3. Lepsze chłodzenie, cichsze i chłodniejsze, różnice wydajności po wyjęciu z pudełka marginalne. Nie warto brać pod uwagę, tym bardziej jeśli ktoś podkręca, to będzie podobnie jeśli chodzi o wydajność.

 

Msi droższa o 70 zł względem G1, ale chyba G1 też ma duże chodzenie ale na pewno jest głośniejsza.i ma blackblate i tak nie styka się ono z kośćmi pamieć to tylko taje sztywność. 


A te MSi że wentyle się nie kręcą z pasywnego w 3d prawda?

Link to post
Share on other sites

Zdecyduję się jednak na EVGA, bardziej ze względu na serwis. Czy ktoś może się wypowiedzieć, która wersja najlepsza ?
Zastanawiają mnie 2 :

http://www.x-kom.pl/p/224991-karta-graficzna-pci-e-evga-geforce-gtx970-4096mb-256bit-ssc-gaming-acx-20.html

http://www.x-kom.pl/p/224993-karta-graficzna-pci-e-evga-geforce-gtx970-4096mb-256bit-ftw-gaming-acx-20.html

Link to post
Share on other sites

 

Mam do wyboru 3 modele gtx 970 nowe gwarancja 36 miechy. Która wybrać? Z darmowa wysyłką.Która najlepsza najcichsza i najlepiej wyposażona. I ma najlepszy serwis.
1. Asus Strix 970 14 39zl
2. Gigabyte G1 1400 zł 
3. Msi Gaming G4 1470 zł
 
Co brać? Aktualnie posiadam GTX 680 Msi i i5 2500k@4,2GHz

 

Skąd masz msi gaming za 1470zł? najtańsze jakie znalazłem kosztują 1550zł

 

 

Link to post
Share on other sites

Jasne że warto, ce**** się wysokim boostem, oraz bez problemowym serwisem możesz zdjąć chłodzenie i zapodać porządną pastę bez obaw o gwarancję.

Z wyglądu można się przyczepić do braku backplate, o ile dobrze się orientuję ta wersja nie posiada backplate'a.

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...