Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

 

 

Nie wcale w GTA V nie jest tak samo wydajna, wcale
 

 

Chodziło mi o 960 w poprzednim poście.

Jak już wrzucasz testy to wrzucaj normalne testy, a nie z pclaba. Lubisz ich testy to siedź u nich na forum.

 

Tak prawda, jest wydajniejszy o całe 2 fpsy, także gratuluje pomyślunku i wymiany 290 na 970   :rotfl:

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,5.html

Link to post
Share on other sites

Wszyscy tak kochają nividię a ona ma sterowniki optymalizowane pod maxwella i ma gdzieś ludzi z starszymi kartami, czego wynikiem jest ze 290 jest w gta wydajniejszy od 780ti i titana, gdzie obie karty swojego czasu były killerami WSZYSTKIEGO!

Pozatym pclab to najgorszy serwis komputerowy pokazuje Radeony od złej strony mimo ze tak nie jest, i co chwila każdy "świeży"

uzytkownik się kieruje tymi wynikami, wkleja linki i udowadnia ze tylko istnieją "lepsze" gtx

Link to post
Share on other sites

 

780tki chodziły po 1200 czasem mniej więc nie wciskaj kitu, za 1400 zł dostałbyś co najwyżej tandetnego referenta.

Sam sprzedałem za 1200 dwie, a głupi byłem mogłem SLI zostawić.

Po pierwsze

Miesiąc przed premierą 970/980 GTX 780 można było bez problemu sprzedać za 1600zł. Dopiero parę dni przed premierą spadły ceny a po premierze 970 to 780 można było za 1000zł dostać.

Po drugie

2 tygodnie po premierze 970 kupiłem Gigabyte GTX970 WF3 OC za 1430zł. z wliczona przesyłką więc jak to określiłeś nie wciskaj kitu 8-)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem Asusa DC II za 1300 zł, ale ja to ja i wiedziałem skąd a w zwykłych sklepach za tą kwotę nigdy nie dostaniesz :)


 

 

Pozatym pclab to najgorszy serwis komputerowy pokazuje Radeony od złej strony mimo ze tak nie jest, i co chwila każdy "świeży"
 

Kasa robi swoje ;)

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem Asusa DC II za 1300 zł, ale ja to ja i wiedziałem skąd a w zwykłych sklepach za tą kwotę nigdy nie dostaniesz :)

To znajdź MSI GTX980 nówkę za 1870zł 8-)

 Kasa robi swoje ;)

W kwestii kasy zagadaj do Focusa to pokryje Ci koszt przejazdu do redakcji PClab i na własne oczy zobaczysz jak wygląda metodologia, pomiary, wyniki i przekonasz się, że to co teraz napisałeś jest bzdurą/

Wszystko rozbija się o miejsca testowe ;)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Grafiki od MSI nigdy bym nie kupił, mobo to co innego. Kolejna taka okazja na tani przeskok będzie po premierze nowych Radeonów, jak na razie ceny cały czas idą w górę, nawet mój procek ktorego kupiłem za 1100 zł teraz kosztuje prawie 1550 heh :P

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

A co oni juz nie umieja wlutowac 100 rezystorów na gtx-a  a do mobo 200 im lepiej idzie . Ale pierniczysz  .Róznica na msi to ze masz lepsze chłodzenie i lepsze oc bo masz tpd 220w a nie 190 i nie ma trotlingu i jest cichsza bo ma wicej rurek i gestszy radiator .Tyle ;)


 

 

Wszystko rozbija się o miejsca testowe ;)

A tu nie mozna manipulować hmm?

Link to post
Share on other sites

Czyżby wentylatory na MSI działały asynchronicznie? uu

Titan X to nie jest karta dla graczy, jest to grafika pół profesjonalna dla ludzi którzy nie mają pieniędzy na droższy wydajniejszy sprzęt.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Teraz to już popłynąłeś. Titan X to karta w zasadzie jedynie do gier, bo pod względem obliczeń podwójnej precyzji biją go na głowę nie tylko Keplery, ale również Fermi.

Link to post
Share on other sites

Nie, to nie jest kupa. To na dzień dzisiejszy najmocniejsza jednoprocesorowa karta do gier, z ilością pamięci pozwalającą na to, by po połączeniu kilku sztuk w SLI grać na takim zestawie w kosmicznych rozdzielczościach.

Link to post
Share on other sites

Ona podbija napięcie bez wględu na to czy ustawisz tak na suwaku, dając większy power limit zezwoliłeś na podniesienie napięcia, to już leci z automatu ;) te grafiki akurat są tragiczne do OC, prawie nic nie da się ustawić tak jak ja bym chciał, tryb boost wszystko psuje, nie masz kontroli możesz jedynie podnosić zegar a resztę i tak dopasuje, szkoda że napięcie jest tak mocno obcięte, zaledwie 1.212v :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...