Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Bo Titan X musi być zaje......isty:

 

http://wccftech.com/cuda-7-update-disables-double-precision-gtx-titan-bug/

 

Chcecie FP64, to proszę płacic za Teslę. Mimo, że sprawa mnie nie dotyczy, to obecna polityka zielonych wyjątkowo mnie bulwersuje. Rozumiem, że kasę trzeba zarabiać, ale krojenie klientów jak frajerów znacznie wykracza poza te normy.

Link to post
Share on other sites
Nic fajnego w tej karcie nie ma .Wyglada fajnie a jest głosna . 2500rpm . Toc gigabye jest sporo cichsza
to jest wersja infinity black edition a nie EXOC.Na kitguru masz recke ;)

Grafa miażdży wszystko co jest na rynku serii gtx 970 jeśli chodzi o ciszę.

Link to post
Share on other sites

Posiadam kartę graficzną Asus Strix GTX 970. W pierwszym egzemplarzu występował symptom piszczących cewek, więc kartę oddałem na gwarancję i otrzymałem nowy egzemplarz bez piszczących cewek. Grając na poprzedniej karcie w grę Far Cry 4 piszczały cewki, obecnie nie stwierdziłem tego problemu w tej grze, zaktualizowała mi się gra po patchu, więc może poprawili wydajność gry i chciałbym się zapytać Was na jakiej jeszcze grze mogę przetestować tę kartę? Chodzi mi o taką grę, która nie jest dobrze zoptymalizowana. Chciałbym sprawdzić konkretnie czy faktycznie nie ma już tego problemu z piszczącymi cewkami.
 

Pierwszy egzemplarz tej karty miałem z piszczącymi cewkami, na karcie były fabrycznie nałożone folie na dolnym panelu gdzie jest logo ASUS i DirectCU II i na pozostałych logach na napisie STRIX i ASUS, obecnie chyba producent zrezygnował z tych folii, bo ten egzemplarz bez piszczących cewek nie posiada już tych folii. Miałem na początku obawę, że może została wysłana mi używana karta, ale to chyba raczej nie możliwe. Może ktoś posiada model tej karty bez piszczących cewek? I chciałbym się zapytać, czy macie na tej karcie fabryczne folie czy nie?

Edytowane przez abc99
Link to post
Share on other sites

 

 

Chodzi mi o taką grę, która nie jest dobrze zoptymalizowana

Assassin's Creed Unity?

 

 

Chciałbym sprawdzić konkretnie czy faktycznie nie ma już tego problemu z piszczącymi cewkami.

Cewki piszczą, jeśli generowana jest duża liczba klatek. Wyłącz synchronizację pionową i wejdź chociażby do menu Far Cry 4. Tam karta piszczała mi jak cholera.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...