Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Witam 

 

Mam pytanko. Zamierzam kupić gtx 970. Jednak zastanawiam się nad wersją. Ogólnie pod uwagę biorę Palit Jet stream albo zwykły(tak wiem zaraz rozkogrzeje dyskusja jaki to Palit gu... jest)  lub Gainward (też zwykły). Miałem kupić 760 4gb ale postanowiłem dorzucić kilka zł i wziąść nową 970. 

Nie dysponuję wielkimi środkami więc MSI odpada :/.

 

P.S. Gigabyte odpada odrazu bo nielubie zabawek z TESCO XD Żadko się zdarza abym sie zraził do firmy ale Gigabyte produkuje taki szmelc że to jest nieporozumienie (taka opinia głównie z powodu wielu awarii ich płyt głównych) 

Link to post
Share on other sites

mam i7 960 plyta gigabyte x58 usb 3 mam zamiar zakupic gtx 970 4 gb teraz moze ktos doradzic który jest lepszy gigabyte czy MSI i jaki zasilacz do niego , w sklepie koles mi polecil chieftec wybralem ten http://www.komputronik.pl/product/176487/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Chieftec_GPS_700A8_bulk_80_.htmlczy to dobry wybór ? aha z kart gtx 970 wybiore : Msi gtx 970 4 gb lub Gigabyte gtx 970 

ale naprawde nie wiem która jest lepsza od Msi czy od gigabyte ? :/

Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

http://www.komputronik.pl/product/182146/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Thermaltake_Smart_SE_Modular_530W_sprawnosc_80_Bronze_140mm.html

tu masz lepszy modularny zasilacz z nieoficjalnym certyfikatem . Sprawnosc 87  , haswell redy .Całkiem cichy do połowy mocy

 

ale naprawde nie wiem która jest lepsza od Msi czy od gigabyte ? :/

obudowa?

Edytowane przez Niuniek7
Link to post
Share on other sites

Gigabyte Geforce CUDA Gtx 970 G1 Gaming 4Gb Ddr5 Pci-E Box (GV-N970G1 GAMING-4GD) czy MSI geforce CUDA Gtx 970 gaming 4g DDR5 2DVI/HDMI/DP BOX która karta jest lepsza ? miałem brać MSI ale koles w sklepie mi zamotał że lepsza jest ta od gigabyte i już sam nie wiem :/ na ceno są takie karty ale nie ma tego słowa CUDA przy nich  co to oznacza?

Edytowane przez bezimmienny1
Link to post
Share on other sites

 

 

na ceno są takie karty ale nie ma tego słowa CUDA przy nich  co to oznacza?
Ze maja krotsza nazwe. Wszystkie GTXy obsluguja CUDA.

 

 

miałem brać MSI ale koles w sklepie mi zamotał że lepsza jest ta od gigabyte i już sam nie wiem
Nie mialem to czynienia z produktami gigabyte, choc wiem ze jest na produkty tej firmy niezly hejt ;) Od MSI mam Radka i sprawuje sie ladnie. Generalnie jak Ati sie nie ogarnie do premiery Wieska z nowymi kartami to bede bral 970tke od MSI wlasnie. 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...