Skocz do zawartości

Nvidia Geforce GTX 970, jaki jest naprawdę?


Recommended Posts

Zmieściła się ZOTAC Extreme we Fractalu r4 dosłownie na styk i dlatego zdemontowałem górny koszyk jest mi on niepotrzebny a będzie lepszy obieg powietrza po pierwszym teście nic nie podkręcałem czyli procek 3,5Ghz i standardowe taktowanie 1203Mhz dało

10264 pkt w FIRE STRIKE myśle że to normalny wynik chyba że się myle....

Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

Jak dla mnie to mozna i bez aa sobie popykac . Tylko czasu ni ma


 

 

10264 pkt w FIRE STRIKE myśle że to normalny wynik chyba że się myle....

mówisz o ogólnym?

Edytowane przez Niuniek7
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

http://images70.fotosik.pl/390/6e55dbf0384aed38.jpg

 

troche dziwne ze z wygładzaniem na ultra mam wiecej teraz


a nie sorry coś porabałem w sumie nie wiem jakie były tamte ustawienia bo bez aa teraz jest 118


http://images68.fotosik.pl/391/dcbfaab1ab5c4856.jpg


Powrót do przyszłosci . Nie warto walić duzego vgpu :D

Troche skresliłem tą gre ale az taka słaba nie jest jak sie kałacha dostanie :P

Link to post
Share on other sites
davidoff, dnia 22 List 2014 - 17:41, napisał: 10264 pkt w FIRE STRIKE myśle że to normalny wynik chyba że się myle.... mówisz o ogólnym?

 

Graphic Score 12193

Physics Score 10579

Combined Score 4601

 

Ogólny 10264

 

wynik prawie 2x lepszy jak na mojej ex 660Ti

 

Chłodzenie jest naprawde super temperatura 45st ale nie męczyłem mocno karty w spoczynku 30st zapodałem 3dmarka karta nie piszczy dopiero jak było ponad 2000kl/s to coś tam usłyszałem pipi ale kto gra przy tylu klatkach 60 mi wystarczy i nic nie słyszę chyba że głuchy już jestem ;) muszę pomęczyć karte i zobaczyć jak z chłodzeniem ale narazie zapowiada się na mega chłodą karte bo poprzednia miała ok 65-70st

Edytowane przez davidoff
Link to post
Share on other sites

Co jak co, ale po tobie się tego nie spodziewałem. Chyba że dalej żartujesz :P

 

Po co to ? Dużo lepsze od AA, tyle że trochę dużo zasobów pożera. To samo co masz w BF4 na suwaku "skalowanie rozdzielczości".

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Już kiedyś pisałem tylko nie wiem czy to w tym temacie po przesiadce z płyty MSI Z87 G43 na MSI Z97 Gaming 7 wszelkie piszczące cewki ustały nie ma NIC!

Może to w jakiś sposób zależne jest też od płyt i zasilaczy, podobno z niektórymi zasilaczami też nie piszczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...