Skocz do zawartości

Nvidia Geforce GTX 970, jaki jest naprawdę?


Recommended Posts

eh bardzo śmieszne przyjdzię to będe widział czy się zmieści jak nie to zdemontuje koszyk albo już wiem na 100% go wyciągne bo nie potrzebuje go mam 2 dyski a ten drugi jest na 3 więc górnego nie potrzebuje pozatym nie lubie jak coś jest na styk później kable będe upychał a tak będzie przynajmniej obieg powietrza.

Link to post
Share on other sites

jakby ktoś potrzebował znalazłem porównanie Zotaca 970 vs Evga 780Ti

http://www.bjorn3d.com/2014/11/zotac-geforce-gtx-970-amp-extreme-edition/3/

 

jak widać w niektórych grach 970 jest szybsza jak 780Ti szczególnie w Shadow of Mordor to widać wiec ten 1GB jest potrzebny a nowe gry zapewne będą potrzebowały minimum 4GB oczywiście nie od razu ale takie GTA V......

Link to post
Share on other sites

Far cry 4 zjada 3550MB ram karta puszczona na 1500MHz 66 stopni max trzyma. Krzywa chłodzenia po swojemu ustawiona. Nie wiem jak wam ale mi się far cry 4 podoba strasznie, może dlatego że 3 mi się podobała.  Zamiast przechodzić grę to chodzę i patrze na zwierzaki heh jeszcze głos tej pani Krysi z TVP 2  by się przydał... :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Oh good. You feel better now? Get it out of your system? Maybe now we can finally shoot some goddamn guns."  :D  

 

Far Cry 3 był świetny, czwóreczka też niczego sobie, bardzo mi się podoba. Ja u siebie nie zauważyłem jakiś problemów z vramem a wszystko śmiga na ultra, karta po OC osiąga ~70 stopni.

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites

Kupiłem ostatnio Gigabyte GTX 970 mimo iż opinia jest taka, że ta karta jest głośna. Natomiast komp chodzi w niewyciszanej obudowie, let's say mordor na max w fhd i karta jest niesłyszalna. Czy ta opinia dotyczy kart po OC czy to są losowe sztuki, które informują o swojej obecności?

 

Tematyka że Gigabyte jest głośny wziął się z tego że nie jest półpasywny jak i obroty bez wgranego nowego biosu w idle są dużo za duże. Tak po za tym karta jest rewelacja. Najchłodniejsza i co najważniejsze statystycznie bardzo dobrze się kręci:) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak mogę sprawdzić czy bios który mam na karcie aktualnie jest biosem który powinien być głośny? :)

 

Ponieważ ten bios nie jest na stronie głównej tylko przerabiany przez np. forumowiczów z benchmarka :) Cofnij parę stron do tyłu to znajdziesz:) 

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ostatnio Gigabyte GTX 970 mimo iż opinia jest taka, że ta karta jest głośna. Natomiast komp chodzi w niewyciszanej obudowie, let's say mordor na max w fhd i karta jest niesłyszalna. Czy ta opinia dotyczy kart po OC czy to są losowe sztuki, które informują o swojej obecności?

Głównie to dotyczy tych co tej karty na oczy nie widzieli a się wypowiadali :)

Tez mam G1 I bardzo fajna.....Nie powiem ze jej nie słychać bo pod obciążeniem coś tam swiszczy ale chodzi mi ciszej niż gtx 770 od evga , gtx 770 od msi gaming i od sapphire hd 7970.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...