Skocz do zawartości

Słuchawki zamknięte do ok. 200zł


Recommended Posts

Cześć, jutro zamierzam wysłać swoje AKG k518dj na gwarancję (jack przestał łączyć) a jako że od pewnego czasu przymierzałem się do zmiany słuchawek to teraz jest chyba dobry moment.

 

Szukam słuchawek zamknietych do użytku zewnętrznego (ulica, komunikacja miejska), najbardziej zależało by mi na wygodzie i dobrym wygłuszeniu. Jakość dźwięku stawiałbym dopiero na trzecim miejscu. Słucham muzyki elektronicznej (trance, deep house). Budżet tak do ~200zł

 

Poczytałem troche i w oko mi wpadły:

 

Beyerdynamic DTX 501 p

 

Sony MDR-V55

 

Co byście polecali?

Link to post
Share on other sites
CAL nie są duże i nadawały by się na wyjście.

ale jak na zamknięte słuchawki kiepsko izolują, a po drugie słabo trzymają się głowy, więc przy gwałtownych ruchach nie trzymałyby się, choć jak ktoś się uprze, to idzie z nimi na dwór wyjść.

 

bardziej pasowałoby Shure SHR240 ale z komfortem, to nie zaciekawcie , no i basku nie ma dużo, typowe lekko jasne brzmienie.

Beyerdynamic DTX 501 p

jeden z lepszych wyborów powinien pasować do podanych gatunków, aczkolwiek znam takich, co średnio zadowoleni są. :rudolph:

 

jako druga propozycja to Superlux HD661 nie grają tak przestrzenie jak DTX501 ,bardziej nastawione na średnicę ,z rozlazłbym basem jak DTX501p.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak testowałem sobie w sklepie soniacze to sprawiały wrażenie dużo solidniejszych od akg. CALe też testowałem i są IMO brzydkie i kompletnie nic nie wygluszaly. Popatrzę po sklepach może mają do odsłuchu te super luxy bo mnie zaciekawiły. Grają lepiej od k518?

Link to post
Share on other sites
Popatrzę po sklepach może mają do odsłuchu te super luxy bo mnie zaciekawiły. Grają lepiej od k518?

Superluxów raczej w takich ogólnych sklepach nie zobaczysz ,choć nie daje głowy, że może tak.A czy grają lepiej ? ja na te zapytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo ich bezpośrednio nie porównywałem ale Superluxy to sprzęt z wyśmienitą relacją cena/jakość bijące dużo droższy sprzęt, więc myślę, że  prawdopodobieństwo jest dość spore i warto o nich przed zakupem poczytać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...