Skocz do zawartości

Smartfon do 1800zł


Recommended Posts

  • Mój budżet : 1800zł

  • Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Nie ma znaczenia.

Nówka czy używka : Nówka.

Preferowany rozmiar wyświetlacza : Od 4.5 do 5.2.

Preferowany system mobilny : Android.

Do czego będę używać urządzenia dzwonienie/sms, internet, muzyka, oglądanie filmów

Moje najważniejsze wymagania : dobry aparat, czas pracy, dobry wyświetlacz

 

W tym budżecie myślałem nad wyborem z pośród Sony Xperia Z3 CompactLG G3Sony Xperia Z2, HTC One M8

 

Prośba o pomoc w wyborze i wasze propozycje :)

 

Ps. Aktualnie używam telefonu Sony Xperia Z od ponad roku i jestem zadowolony. (Jedyna usterka jak do tej pory to brak ostrości przy robieniu zdjęć oddalonych obiektów powyżej 10/15cm)

 

Edytowane przez Arjen
Link to post
Share on other sites

W tym budżecie xperi z3 compact nie kupisz, chyba że chcesz dołożyć ale to by wyszło z 2200zł. Do HTC też musisz dołożyć. Natomiast najlepszym wyborem byłaby xperia z2. Nie odstaje od z3, ma wiekszą rozdzielczość ekranu, no i jest świetna do słuchania muzyki i oglądania filmów. Internet chodzi bez zarzutów, aparat też jest świetny. Lg g3 miałem i mam co do niego mieszane uczucia. Uważam że przy tym budżecie najlepszym wyborem będzie z2. Muzykę lepiej odtwarza jednak HTC przynajmniej na głośnikach.

Edytowane przez pavo0090
Link to post
Share on other sites

W tej cenie co byś nie kupił to będziesz zadowolony jednak osobiście odrzuculbym LG g3 bo wyższa rozdzielczość ekranu przynosi same negatywy: krótszy czas pracy, niższa wydajność i płynność systemu. Rozważ z2 i m8. Ciężko jednoznacznie stwierdzić który jest lepszy, xperia ma dużo lepszy aparat ale za to ze słabsza automatyka i 3gb ramu ale jest dość Nieporęczna i przegrzewa się przy nagrywaniu filmów 4k. HTC w sumie nie ma większych wad. Wybierz tego który bardziej ci się podoba ;-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...