Skocz do zawartości

Wyłączanie się programów, gier...


Recommended Posts

Hejka mam taką sprawe. Niedawno zmieniłem komputer na nowy z windows 7 ultimate 32 bit. Mój problem polega na tym, że kiedy gram albo użytkuje jakiś program to po 15-30 minutach wywala mnie do pulpitu, czasem z errorem Appcrash lub APLICATIONCRASH albo wywala mnie po prostu bez errora. Mam narazie małe doświadczenie w informatyce i nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem. Pomocy :pajac: .

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Mój problem polega na tym, że kiedy gram ...

To już trochę wiemy ...

 

... albo użytkuje jakiś program to ...

Jaki 3d? W win API ?

 

Mam narazie małe doświadczenie w informatyce...

Kolego raczej w obsłudze komputera. informatyka, a obsługa komputera to jak drzewo i patyk :pajac:

 

Teraz tak:

1. zrób fotkę wnętrza komputera,

2. uruchom GPUZ (podeślij scr nam) w trybie logowania do pliku. Następnie uruchom furmark na 10min i podeślij nam plik, który otrzymałeś na wyjściu gpuz (wrzuć na jakiś upload)

3. ściągnij lavalys everest ultimate (30dni) i zobacz jak zachowują się napięcia +3.3, +5 i +12 [V]

 

i zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Podaj pełną konfigurację, na jakiej są te błędy. Poza tym standardowo:

-Fotka wnętrza kompa,

-sprawdzenie temperatur (IDLE + STRESS) wszystkiego czego sie da, a na pewno cpu, grafa (gpu, memki), mobo,

-sprawdzenie napięć miernikiem,

-sprawdzenie ramu programem Memtest86+, dysku programem MHDD,

-test procka, grafy i ramu programami typu OCCT, FurMark itp.

Link to post
Share on other sites

1. Przepraszam że nie odpisywałem ale miałem odcięty internet z przyczyn osobistych.

2. Troche dziwnie to zabrzmi ale kiedy chciałem włączyć komputer, nie uruchomił się. Posprawdzałem i musze go oddać do naprawy. Zdjęcia i statystyki nadeśle jak wróci. Najmocniej przepraszam za utrapienie z mojej strony ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...