Skocz do zawartości

Grafa do 600zł promocja AMD


Recommended Posts

Witam!
Poszukuje odpowiedniej k.graf do mojego zestawu:

I3 540 @~4.2GHz
Asrock p55 pro usb 3
grafa: jakś gforce do internetu (awaryjnie)
OCZ modxstream pro 500w

Zimą zmieniam - zostawiam tylko budę i zasilacz reszta "do piekła!"
później proc 400-500zł mobo 200zł pamieci 150zł więc nie będzie to kombajn nawet po modernizacji.

Pytanie moje co by się najbardziej opylało zakupić?
czy do proca za ok 400 zł np;

CORE i3 4150 3.5GHz LGA1150

 

  Standardowe pamięci plus mobo za ok 200zł opłaca się pakować w R9 270 za 620 zł + 3 gry od AMD
czy zostać przy 260x za 400zł + 1 gra


Wybór pośredni czyli r7 265x za 580zł + 1 gra wydaje mi się nieopłacalny.

Więc albo 260x 1GB\2GB albo 270
tylko jeszcze jedno pytanko czy ta promocja AMD z rozdawaniem gierek już funkcjonuje w Polsce bo nie mogę znaleźć żadnej oferty w sklepie aby była informacja że daj kod do pobrania gry jak ostatnio...


Co sądzicie o takim rozwiązaniu pozdrawiam i czekam na Wasze opinie. 

Edytowane przez NObel
Link to post
Share on other sites

będe kupował z faktura vat więc tylko nowe wchodzą w gre plus wlaśnie 3 gry od AMD już oficjalnie np na agito i gwarancja 3 lata

pytanie brać
r7 260x 1gb za ok 400zł z 2 grami
r7 260x 2gb za ok 460zł z 2 grami
r7 265x odpada -nieopłacalny wzgledem..
..R9 270 za 620zł + 3 gry MSI czy ASUS czy bez rożnicy ?

Link to post
Share on other sites

A 270X to niby nie podkręcisz tak, że odskoczy ładnie od 270?

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. R9 270, a R9 270X to ta sama karta, tylko zmniejszono taktowania. Odblokować większe OC można za pomocą software. Więc jaki jest sens kupowania tego samego układu za większą cenę?

Edytowane przez FightMaker
Link to post
Share on other sites

To jest ta sama karta a dodatkowe wtyczki zasilania to pic na wodę. Gigabyte r9-270 też ma 2 wtyczki jak 270x. Te karty różnią się tylko chłodzeniem i taktowaniami. Rdzeń jest ten sam, pamięci te same i ta sama ilość (mogą się różnić producenci pamięci ale nie muszą).

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, w internecie można przeczytać. r9 270 na jednej wtyczce idzie stabilnie na napięciu dla r9 270x (chyba 1,225V, zamiast domyślnego 1,188) i wtedy potencjał OC jest niemal taki sam, może paręnaście mhz różnicy. I co wtedy? Dla 1fps warto zapłacić kilkadziesiąt złotych? 

 

Już na 1.2V można osiągnąć ładne taktowanie.

Edytowane przez zapp12345
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...