Skocz do zawartości

TV do 3000zł


Recommended Posts

Witam, jestem przed zakupem telewizora full hd  i za bardzo nie wiem co wybrać. Główną rzeczą na jakiej mi zależy, to udostępnianie biblioteki z pc na tv ( filmy przez wifi )

Także musi mieć wbudowany moduł wifi, nie adapter. Wielkość,  myślałem nad 46-50 cali. Odległość do tv 4-5 m. Nie zależy mi na 3d, Chciałbym żeby wyświetlane filmy chodziły bez lagów i przycięć. Internet mam 8Mb. Wstępnie myślałem o Sony KDL-48W605, ale gdzieś czytałem że są tam jakieś lagi. Z góry dzięki za pomoc.

 

 
Link to post
Share on other sites

Samsung UE48H6400 i LG 47LB670, w koreańskich tv są dobre multimedia, takie funkcje jak MHL, WiDi czy Miracast. Po za tym w LB można się cieszyć z podświetlenia fullLED, szczególnie w nocy widać efekty. Oba tv mają platformy smart TV, w LB jest web os. Pamiętaj, że duża prędkość łącza może nie wystarczyć przy wifi. Czasami trzeba wymienić router na pracujący w częstotliwości 5GHz.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że musisz poszukać jakiegoś złotego środka. Weź pod uwagę np. LG, np. serię LB. Po tegorocznym IFA wydaje mi się, że warto zaufać temu producentowi, ponieważ to co pokazał jest co najmniej bardzo fajne. Za tą samą cenę masz lepsze parametry wg. mnie niż u konkurencji. 

Link to post
Share on other sites

Baran, nie każdy interesuje się IFĄ 2014, żeby wiedzieć co kto pokazał. Napisałbyś koledzie co LG pokazał, a nie mówił czy to jest fajne czy nie jest. Twoja wypowiedź średnio pomaga autorowi w wyborze telewizora. :) Moim zdaniem najlepiej do Twoich potrzeb pasowałby Philips 47PFS5609. 55 cali nie ma uzasadnienia z puntktu widzenia odległości z jakiej będziesz oglądał TV. U Philipsa masz trzy rzeczy pewne: dobre skalowanie obrazu, dobre rozłożenie podświetlenia obrazu i jakość dźwięku.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...