Skocz do zawartości

Laptop do prac graficznych (student architektury)


Recommended Posts

Witam,

 

Tak jak w temacie potrzebny mi laptop do pracy na programach typu: PS, 3DS Max, Archichad, Autocad itd...

Fajnie by było gdyby miał może jakiś mały dysk ssd, żebym mógł na nim zainstalować wyżej wymienione programy.

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!

 

1) Kwota przeznaczona na zakup: 4000-4300

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość): 17'

3) Główne zastosowanie: Prace graficzne

4) Miejsce użytkowania: uczelnia, dom

5) Wymagania specjalne: matowa matryca 

6) Osobiste preferencje: brak

7) System operacyjny: z systemem 

8) Własna propozycja (model wybrany samemu): 

 

Link to post
Share on other sites

Up 2@

Że co proszę !!!???  :roll:  :roll:  :roll:

Coś może się komuś nie podobać - rozumiem. 

Nie wiem czy zauważyłeś ale w tamtym ani nawet w tym nie napisałem nic o stacjonarce - nie wiem kompletnie o co ci chodzi. Poza tym jeżeli ktoś w 99% procentach korzysta w domu z komputera do gier to tylko sugeruje,że zakup deskopa jest znacznie wydajniejszy niż zakup laptopa (ale akurat z tym się nie spotkałeś).

 

 

 

 

+ mi chodzi o cos co ma 17"

 

Propozycje są 15" i 17" .

Edytowane przez Kac2per1
Link to post
Share on other sites

Czyli rozumiem, że nic nie znajdę do 4.5 oprócz tego Acera co polecasz i tych innych MSI?

 

+  ten http://www.x-kom.pl/p/201673-notebook-laptop-17-3-msi-gp70-leopard-pro-i7-16-1281000-win8-gtx850m.html

 

Słabe wykonanie, ale bebechy w porzadku? Bo chyba na tego będę się decydował.\

 

 

znalazałem jeszcze coś takiego:

 

http://www.x-kom.pl/p/204911-notebook-laptop-15-6-lenovo-y50-70-i7-4710hq-16gb-1201000gb-gtx860m-fhd.html

Edytowane przez Cusion
Link to post
Share on other sites

Lenovo Y50 ma problemy z temperaturami.

MSI GP oprócz wykonania jest ok (wprawdzie ma GTX 850M DDR3 czyli słabszą wersję ale ...).

 

 

 

 

 

Czyli rozumiem, że nic nie znajdę do 4.5 oprócz tego Acera co polecasz i tych innych MSI?

 

Po raz kolejny : przeczytaj tamten temat - wszystkie laptopy tam podane przeze mnie polecam.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja będę tylko go uzywał do grafiki i renderingu.
"TYLKO" ??? Podane zastosowania to jedne z najbardziej wymagających, a Ty piszesz "tylko".

Stacja robocza mobilna to koszt rzędu od 6 tysięcy w górę. Z Twoim budżetem szukaj albo używki DELL Precision itp., albo rezygnuj ze stacji i zakup nowego, zwykłego laptopa z gównianą matrycą i średnimi parametrami. A ogólnie do tego typu zastosowań to tylko i wyłącznie stacja robocza - render na laptopie ? Jakoś sobie tego nie wyobrażam - 100% użycia procka przez kilka, kilkanaście dni nie wróży zbyt długiego życia "gorącemu" laptopowi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...