Skocz do zawartości

Nie można uruchomić usługi audio


Recommended Posts

Witam

Wczoraj słuchałem muzyki na głośnikach podłączonych do komputera nagle komputer się zawiesił co jest dziwne bo nigdy się prawie nie zawiesza a włączona była tylko przeglądarka no to zrestartowałem kompa włączyłem i zauważyłem że nie słyszę żadnych dźwięków na słuchawkach oddzielnie podpiętych do kompa też okazało się że po najechaniu na głośniczek w pasku narzędzi wyświetla się komunikat ,,usługa audio nie jest uruchomiona'' no to zacząłem szukać w necie jak włączyć tą usługę i znalazłem Windows Audio w usługach (typ uruchamiania jest automatyczny) gdy klikam uruchom wyświetla się komunikat,,System Windows nie może uruchomić usługi Windows Audio na komputerze Komputer lokalny. Błąd 0x800706cc: Punkt końcowy jest duplikatem '' szukałem w necie jak to naprawić niestety bez rezultatów dlatego piszę tu.Od razu mówię że skanowałem cały komputer antywirusem i restartowałem komputer.

Moje parametry:

Procek:Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67 GHz 2.79 GHz 
Karta graficzna Gigabyte Radeon R9 270X
Płyta głowna:EX58-UD5 
Pamięć RAM 10GB
Zasilacz Power suppply TX650w
Windows 8.1 64x bit
1 monitor HP w2448hc
2 monitor Samsung SyncMaster S24B300
Proszę o szybką pomoc bo bez muzyki nie da się żyć :)
Z góry dziękuję i Pozdrawiam
Link to post
Share on other sites

Spróbuj naprawić system poprzez windows recovery i zainstalować sterowniki od audi od nowa, powinno pomóc. Sprawdź jeszcze hdtune czy nie masz badów , czasami pliki z usługi audio mogły leżeć na uszkodzonym sektorze i stąd błąd i nie da się go użyć

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...