Skocz do zawartości

Czy faktycznie jest to promocja ?


Recommended Posts

Witam, poszukuje od pewnego czasu laptopa dla siebie na studia, bedzie musiał podołać ArchiCAD'owi i innym program graficznym. Znalazłem na allego takie promocje, nie znam sie dobrze na sprzęcie i nie wiem czy jest tyle wart. Proszę o odpowiedź :D

allegro.pl/gracz-asus-g750-i7-8gb-1tb-120ssd-gtx765-w8-gratis-i4571088138.htm

 

allegro.pl/gracz-asus-g750-i7-8gb-1tb-gtx765-bt-tb-w8-gratis-i4571087753.html

 

Mam do dyspozycji koło 4000 tys. ale nie jestem przekonany czy warto tyle wydawać :) Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto rozwieje moje wątpliwości :)

 

Pozdrawiam, Michał 

Edytowane przez kołodziejLC
Link to post
Share on other sites

http://www.x-kom.pl/p/204809-notebook-laptop-15-6-lenovo-y50-70-i7-4710hq-8gb-1000gb-gtx860m-fhd.html

 

Najlepsza propozycja w cenie do 4000 zł, mocny procesor jak i karta graficzna, 8gb ramu do rozbudowy dysk 1TB a do tego jeszcze matryca FHD. W przyszłości możesz dołożyć do 16GB by twoje programy działały lepiej. Ewentualnie możesz kupić odrazu z 16GB lecz to kosz dodatykowych 159 zł http://www.x-kom.pl/p/201887-notebook-laptop-15-6-lenovo-y50-70-i7-4710hq-16gb-1000-fhd-gtx860m.html

Link to post
Share on other sites

Grać coś będziesz? Ten ASUS to bardziej taki laptop gamingowy. Na Twoim miejscu brałbym coś z serii biznesowej - sporo lepsze wykonanie, mniejsze temperatury, ogólnie lepsza kultura pracy.

 

Polecam w tej cenie Lenovo Thinkpad z i7 i GT740 - solidne wykonanie, matowa matryca FHD, świetna bateria. Do 4k znajdziesz go z dyskiem SSD, który znacznie przysipeszy pracę systemu.

Link to post
Share on other sites

Ten laptop jest nie opłacalny, karta graficzna 40% słabsza od 860 i procesor 20% słabszy. Jeżeli ma do wydania 4000 zł pod program archicad to zaproponujmy mu coś w tej granicy a jeżeli będzie chciał coś o mniejszym budżecie to wybierze się coś innego.

Link to post
Share on other sites

Używałem teraz Acer'a aspire 5745G i bardzo denerwujące było to jak się nagrzewał i właśnie dla tego poszukiwałbym czegoś co tak bardzo sie nie grzeje


Kacper, tamten temat jest był dla kolegi, napisałem co chciał. Teraz szukam dla siebie. No i jeszcze znalazłem taka oferte na allego i musiałem się poradzić was :)  

Edytowane przez kołodziejLC
Link to post
Share on other sites

Ten laptop jest nie opłacalny, karta graficzna 40% słabsza od 860 i procesor 20% słabszy. Jeżeli ma do wydania 4000 zł pod program archicad to zaproponujmy mu coś w tej granicy a jeżeli będzie chciał coś o mniejszym budżecie to wybierze się coś innego.

Thinkpad to zupełnie inna jakość wykonania, seria biznesowa więc nie ma co porównywać go do zwykłych laptopów gamingowych. A Lenovo Y50, którego podałeś pod obciązeniem będzie się grzał jak piekarnik. Auto wcześniej nie pisał nic o grach, jesli ktoś nie gra to Thinkpad jest idealnym rozwiązaniem do pracy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam!

Zbieram sie do zakupu laptopa w podobnej cenie co autor postu wiec sie podepne. Przegladam juz od jakiegos tygodnia propozycje na tym i innych forach w podobnej cenie, 17' mat, zeby sie nie grzal jak piekarnik i mozna bylo przez jakis czas pograc w nowsze gry, moze nie na max ustawiniach, ale ciagle w jakis godnych. Co myslicie o

http://www.x-kom.pl/p/189486-notebook-laptop-17-3-acer-v3-772g-i7-4702mq-8gb-1000-gtx850m-fhd.html

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...