Skocz do zawartości

Program do nagrywania gier PC


Recommended Posts

Witam pytanko mam zna ktos program do nagrywania gier PC bez ogranioczenia fps oraz pokazywania rzeczywistych ilosci klatek na sekundde? :D

 

W kartach serii GTX 6xx i wyżej masz funkcję ShadowPaly,która pozwala na nagrywanie przebiegu rozgrywki z gier.Różni się przede wszystkim tym od  pozostałych tego typu programów ( MSi Afterburner,Action,Fraps itp ) że nie obciąża CPU podczas nagrywania ponieważ zadanie to jest realizowane przez GPU karty graficznej.Dzięki ShadowPlay po prostu nie ma spadku fps podczas nagrywania.Sam korzystam z tego ficzera i muszę powiedzieć że jest to rewelacyjna sprawa ;)

Edytowane przez wenflon
Link to post
Share on other sites

Afterburner i Fraps jak wyżej, oraz jest coś takiego jak ShadowPlay od NV (musisz pogooglować).

Fraps na pewno nie ma limitu 60fps, nie wiem jak to ma się do AB, bo nie kombinowałem nic w nim, ale skoro koledzy wyżej mówią, że ma, to zapewne ma :D

 

 

Widzę, że zostałem uprzedzony wyżej z tematem ShadowPlaya :D

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Tylko i wylacznie Fraps , testowalem wszystkie rodzaje nagrywarek i fraps nagrywa najlepiej dziwiek i grafika jest na topie + prosta obsluga i pokazuje klatki w czasie zeczywistym (jest mozliwosc nagrywania pulpitu i robienia ssow) . Jeden - ze 20 min film z bfa4 zajmuje do 250gb  :wariat:

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Shadowplay moze nagrywac w max 60fpa , i obraz nie jest tak czysty jak w feapsie a z tym brakiem spadkow fps to nie wiem mam stale 120 fps w bfie . Wiadomo ze fraps troche fps zabiera ale cos kosztem czegos . Dla slabszych grafik co robia max 60fps shadowplay bedzie dobry .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

AB ma parę dużych zalet względem frapsa, które w większość zastosowań go deklasują.

Nie muszę instalować dodatkowego programu, bo wszystko mam w jednym.

Na drugi ogień idzie ograniczanie klatek, jeśli chce nagrać w 30 klatkach, to program automatycznie przycina mi klatki do 60, mimo, ze jestem w stanie wygenerować znacznie więcej i jestem zmuszony do gry właśnie w tylu podczas nagrywania.

Następnie przechodzimy do rozmiaru plików, oczywiście jakość jest genialna, bo to surowy .avi, ale co mi po tym?

Większość materiału trafia do internetu (yt), gdzie kompresja jest okropna. Poza tym i tak materiał poddajesz obróbce, zmieniasz format i cała "nadwyżka" jakości znika.

Dodatkowo w AB możesz sam wybrać spośród kilku formatów, dokładnie wybrać dokładną rozdzielczość materiału, a także limit klatek.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

AB ma parę dużych zalet względem frapsa
 

 

Ok to twoja interpretacja , ja nikomu nic nie narzucam ;) ze wszystkich programow (jak dla mnie) fraps jest najlepszy ,i nie bede sie rozpisywał czemu bo kazdy ma inne zdanie . Testowalam wszystkie rodzaje robilem porownania (tez po obrobce ) i Fraps jest na 1 miejscu .

Link to post
Share on other sites

 

 

Ok to twoja interpretacja , ja nikomu nic nie narzucam

Jaka moja interpretacja?

Przecież przedstawiłem fakty, a nie jakieś wyimaginowane informacje z drzewa, które są moim zdaniem.

Tych opcji brakuje po prostu we frapsie, co oczywiście nie oznacza, że fraps jest ble, sam też z niego korzystam.

Link to post
Share on other sites

Co do jakości obrazu to fraps może tu mieć przewagę,jednak jeśli chodzi o pokazanie faktycznej ilości kl/s podczas rozgrywki to ShadowPlay nie ma na chwilę obecną konkurencji.Fraps zawsze swoje weźmie i to w widoczny sposób obniżając płynność animacji.

Link to post
Share on other sites

Shadowplay moze nagrywac w max 60fpa , i obraz nie jest tak czysty jak w feapsie a z tym brakiem spadkow fps to nie wiem mam stale 120 fps w bfie . Wiadomo ze fraps troche fps zabiera ale cos kosztem czegos . Dla slabszych grafik co robia max 60fps shadowplay bedzie dobry

Bf pod AMD wiec ja mam 130-170 fps, Wiec nie narzekam, poprostu chodzi mi o to zeby nagrac programem  ktore jednoczesnie nagra ilosc klatek na sekunde, rzeczywistych:)

 

 

mam stale 120 fps w bfie
 

 

Nie wiem gdzie masz to stale 120:)

 

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GTX_970_STRIX_OC/9.html

Link to post
Share on other sites

 

 

Metro,operation locker , shankay, i inne w pozostalych troche mniej masz tu metro jak gram i jakie slomo robie przy 60fps nie bylo by to mozliwe .

https://www.youtube.com/watch?v=RtDitlJkSn0

 

chyba ze podkrecona 780ti bo shankay strasznie wymagajacy, bo troche tego swojego kompa bardzo wyolbrzymiasz;] raczej ci nie uwierze ze na shanghay masz 120 fps wzwyz bo ja przy dwoch grafach mam 100fps;] wiec sory ale nie opwiadaj farmazonow:)

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...