Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie mam reszty póki co mam tylko proca A4 3300 ma to poć drugi pecet  pod neta i multimedia bez gier raczej.

 

Podstawka AM1 to nie jest czasem to samo co FM1??

Twoj procesor to podstawka FM1 nie to nie to samo pod AM1 glownie Semprony

 

znalazlem tylko uzywke

http://allegro.pl/asus-f1a55-fm1-a55-usb-3-0-4xddr3-fv-i4575235750.html

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

Wiem że FM1,Dostałem go za grosze i szkoda żeby się marnował dlatego chce coś zbudować głównie własnie pod multiledia.

Szukam płyty w formacie ITX ale to raczej w obecnej chwile będzie niemożliwe :(

tutaj niby nowka tylko musialbys sie z nimi skontaktowac czy jest dostepna

 

http://www.komputronik.pl/product/150046/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Gigabyte_GA_A55M_DS2.html

 

Bo ci powiem ze to juz zabytek :D

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites
1156 od intela do tej pory świetnie się sprzedają i w połączeniu z i5/i7 są wydajne - a FM1? to jakiś  żart od amd, w ogóle nie powinno to ustrojstwo powstać

 

 

Chyba żartujesz :) x4 631@3.57ghz = wydajność Twojego phenoma z sygnatury przy niższym zużyciu prądu, niższym procesie, mniejszym wydzielaniu ciepła, dużo niższej cenie zakupu i niższej cenie płyt które pozwalają na max OC.

 

Nie rozumiem po co s...... do swojego ogródka :)

 

Chyba rozumiem, mojsze najlepsze bo jest mojsze, a wszystko inne bee  :D

Edytowane przez rikitiki
Link to post
Share on other sites

Chyba żartujesz :) x4 631@3.57ghz = wydajność Twojego phenoma z sygnatury

 

Tia, po 1 mylisz się, nie jest to ta sama wydajność, phenom ma 8MB(albo 6 ) L3 ten athlon zdaje się z 1 MB i zegar w zegar phenom będzie mocniejszy, po drugie phenom , 3,6 to tylko lekko klepnięty w góre a nie wykręcony, mój dawał radę na 4,2 ghz a i tak to nie było max tylko mi cooler nie pozwalał, po trzecie chodziło o podstawkę że jest pomyłką a nie sam athlon 631 który był jak każdy inny athlon 4 rdzeniowy, FM1  którą samo AMD olało , w żadnym sklepie nie kupisz już płyty pod FM1 a na allegro widziałem dwie, był to niewypał i nie wyszło na ten socket nic godnego uwagi, producent nie porzuca tak szybko czegoś jeśli mu się udało...

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Chyba żartujesz :) x4 631@3.57ghz = wydajność Twojego phenoma z sygnatury przy niższym zużyciu prądu, niższym procesie, mniejszym wydzielaniu ciepła, dużo niższej cenie zakupu i niższej cenie płyt które pozwalają na max OC.

 

Nie rozumiem po co s...... do swojego ogródka :)

 

Chyba rozumiem, mojsze najlepsze bo jest mojsze, a wszystko inne bee  :D

ty w każdym temacie tak trolujesz? bez OC tych procków ten antek jest w czarnej du**e , po OC tym bardziej, no chyba  , że uważasz, że ktoś kupuje PII z odblokowanym mnożnikiem i go nie kręci  :rotfl: , dodatkowo te antki beznadziejnie się kręcą, często 3,5ghz to maks więc skończ te bajki koleżko

http://pclab.pl/art50000-54.html

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...