Skocz do zawartości

Problem z Czarnym Ekranem


Recommended Posts

Witam mam problem z komputerem w sumie on jest od + - 2011 roku tylko raz jest raz go nie ma i teraz znowu wrócił . Chodzi mi o to że podczas przeglądania stron internetowych na przeglądarce google chrome mój komputer dziwnie się zachowuje ekran robi się czarny czasami biały lub niebieski i widac na nim pionowe paski koloru białego a po chwili robi się czarny i np muzyka przestaje grać jak słucham za bardzo nie wiem w czym problem . Najczęściej dzieje się to na stronach na których wyświetlają się filmiki typu facebook czy youutube . A co wy o tym sądzicie ? . Moja specyfikacja pc intel core i5 2500k 12gb ram karta Sapphire radeon hd 6870 płyta główna Asrock p67 pro 3 zasilacz aerocool xstrike 500w . Sterowniki do karty graficznej mam najnowsze 

Edytowane przez adilma18
Link to post
Share on other sites

Witam ja miałem kiedyś tak ze swoim laptopem ale to nie o to chodzi i okazało się że padła mi karta graficzna . Laptop pochodził mi 15 min. a potem niebieski obraz i nic ! Moim zdaniem może ci szwankować karta graficzna i spróbuj przeskanować system antywirem bo może to też być wirus gdyż różne są przypadki. Nie wiem  dokładnie ale takie są moje przypuszczenia . Pozdro !

Link to post
Share on other sites

mam kasperskiego więc raczej wirusów nie mam a to mi się dzieje od pierwszego tygodnia z kompem 

tez mi się wydaje że to karta ale nie będę wymieniał jebnie to wymienię ;) 

 

Ma ktoś może jakiś inny pomysł  tego co może się dziać ?

Edytowane przez adilma18
Link to post
Share on other sites

Zajrzyj do dziennika zdarzeń w systemie i zobacz jakie masz tam zapisane błędy.Bardzo często przyczyną takiego zachowania jest błąd związany z Kermel Power....Może (nie musi) to być za krótki czas oczekiwania co można zmienić w rejestrze.Ale najpierw sprawdź te błędy.System musiał je zanotować w dzienniku zdarzeń.

Link to post
Share on other sites

pisze że jest kernel power to jest sposób by to naprawić mam tam mnóstwo błędów i ostrzeżeń 

 

ludzie w google piszą że to może być wina zasilacza a co wy o tym sądzicie ?

Moim zdaniem bym zrobił tak jak powiedział

eXzoN przetestuj w jamimś benchmarku i wtedy jak to nie będzie gpu to chociaż już jedną opcję z tego przekreślisz.

Edytowane przez kujonek12304
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...