Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników.
Posiadam telefon Samsung s2 od praktycznie 3 lat i mocno zastanawiam się nad zmianą telefonu pod Dual-sim gdyż chciałbym miec pod Aero2.
Od tygodnia przeszukuje neta i wybrałem 3 telefony wartej uwagi oto one:

Samsung Grand duos , Samsung Grand 2 duos oraz LG G pro Lite D686.

Jak widzicie Grand duos i LG są w cenie 700zł , A Grand 2 około 1tys.
Zabardzo to kasy niemam a wybrałbym Grand 2 z uwagi dobrego aparatu 8mp i szybkiego procesora oraz z sporym wyprzedeniem w punktach Antutu 16tys. .

Samsung Grand posiada 5mp i słabiej wypada na Antutu 8600 gorzej niż S2 10321.
LG praktycznie także wypada słabo na antutu lecz ma dobry aparat lecz przyzwoity wyświetlacz 5.5cali, a 200ppi jakość wyświetlacza.

Może wy korzystacie których z tych wyżej podanych i byście podzielili się z swoimi wrażeniami itd :)
Oraz wasze propozycje na inne telefony , Jak podaije dobrze aby telefon miał 8mp aparat, wyświetlacz około 5cali. z sytemem Adroid noi jakies dobrej marki a nie chińskie :)

 

Link to post
Share on other sites

nie wszystkie duale obslugują AERO2!

Z tych twoich propozycji nie wzi ł bym nic.

Do Aero proponuje ASUS Zenfone 5, coolpad 7320 ,ZOPO ZP980+ lub Xiaomi Redmi 1S

a najlepiej to wybierz cos z tej listy dualsim, https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At5wA-SjuqMSdFNLTnZQTlFmNWNDNTFESEdYQ3dwTlE&usp=drive_web#gid=0

Coś znajdziesz dobrego dla siebie, poczytaj też opinie ludzi z forum telchina.pl

Edytowane przez gramacz
Link to post
Share on other sites

to może Xiaomi Redmi 1S.. sam na niego odkładam ostatnie złotówki i zamawiam, na allegro obecnie 730zł, ale parę dni temu wysprzedały się sztuki po 689zł więc nic tylko zaraz pewnie znowu się pojawią. Tym bardziej to fajny telefon będzie jak pod koniec roku pojawi się update softu do wersji Miui v6 dla tego modelu.. będzie się działo.

 

Edit: ciekawa oferta za 650zł http://allegro.pl/xiaomi-red-rice-1s-2sim-aero2-gw-pl-salon-z-polski-i4547869649.html

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Widzę ze ciężko z markowymi telefonami , chyba że wybiorę awaryjną opcję tzn Wybiorę Telefon LG G2 D802 ma wszystko czego potrzebuję i w dobrej cenie 1.100zł i weżnę abonament za 29zł z 1 giga internetem z zabezpieczonym tzn po zużyciu 1giga neta dalej mam ale obniżony transfer , i olać ten Aero2 :)

Jak wy myślicie ?? można tak zrobić ??

bo tak naprawdę nie chcę chińskich telefonów może są i dobre ale no nie poprostu i koniec :)

Link to post
Share on other sites

Bo z każdym telefonem istnieje szansa, że mimo obsługi aero2 wcale nie musi akurat dana sztuka z nią działać... dlatego np. Xiaomi 1S jeszcze tydzień temu można było kupić za 689-749zł ale i za 819zł z potwierdzoną obsługą aero2.

Link to post
Share on other sites

LG L90 jest wersja z dual sim (D410) i wersja bez (D405) więc tutaj uważaj. Ponadto ja bym nigdy nie kupił 4x1,2ghz do napędzenia takiego smartfona... po prostu to zbyt mało, a dodadtkowo rodzielczość HD (Xiaomi Redmi 1S) vs 540p (L90) to także spora różnica w jakości wyświetlanego obrazu. Przez te 2 rzeczy z automatu LG dla mnie mocno przegrywa..

Link to post
Share on other sites

Lumia 630 Dual SIM - działa z AREO 2 - do tego szybka, płynna, ma wsparcie. Spokojnie kupisz ją w Twoim budżecie. Nówkę z 24 miesiącami gwarancji producenta. Z Polskiej dystrybucji.

 

Nie muszisz się martwić o bencharki czy kupować "Chińszczyznyz 12 miesiacami gwarancji w Chinach :) - bo Lumia jest szybka - majaca dwa lata, słabsza  L520 - działa świetnie. :) i dostaje najnowsze wersje softu.

 

Jak na ta cenę aparat robi sensowne zdjęcia, sama Lumia jest bardzo szybka, płynna, zero zacięć. Do tego mamy sporo dodatków -0 jak darmowa, OffLine nawigacja, pobierasz mapy i masz głosowa nawigację. W pełni legalnie. :)

Link to post
Share on other sites

Jak powiedzial Vieworld , nie jestem zwolenikiem windowsa , posiadam Samsunga S2 od 3 lat i jestem bardzo zadowolony z tego telefonu i myslę czasami czy może nie poczekać rok dwa i se kupić np s7 :) . No cóż potrzebuję teraz jakiegos telefonu z dual sim do neta Aero2 , i tu jest pare modeli jak napisałem Samsung Grand neo,Grand 2 , LG d686 pro lite oraz LG L90  i bedę myślał nad LG pro lite a L90 bo są w cenach 750zł  ale raczej wygrywa tutaj L90 bo pro lite posiada 2xrdzenie i jest gorszy od S2 a L90 w antutu wychodzi prawie 17000 to duży start jak dla mnie :). Tez zastanawiałem się nad opcja wzięcia LG G2 oraz abonament ale po wykorzystaniu neta obniżaja ci transfer na taki że prawie nie ma neta ( z tego co wyczytałem na gg starczy) . Być może dodam parę stówek do Grand 2 ale nie ma sensu skoro LG L90 ma to samo .

Link to post
Share on other sites

jest dostępny w sklepie poza allegro D410 ale za 809zł : http://smartfony24.pl/pl_PL/p/LG-D410-L90-DUAL-8GB-black/1784

 

jeśli jednak nie chcesz Xiaomi to jest jeszcze alternatywa z ekranem 720p, dwiema bateriami o wysokiej pojemności 3000mAh + 6000mAh a także aero2, dualem, 13+2mpix (L90 posiada z przodu chyba tylko 0,3mpx), quadem 1,4, gwarancją 24 miesiące itd... jedyna 'wada' to nie 4,7 a 5,0" ale przy takich bateriach to mogłoby być i 7 cali a i tak będzie długo trzymał Pentagram Monster X5 PRO (niższe modele po 500zł sprzedają się w ilościach po kilkaset sztuk na allegro hehe).

 

tutaj masz porównanie: Samsung Grand 2 vs LG D410 vs Pentagram 5 Pro

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Jak zalezy ci na AERO2 i wydajności to zainteresuj sie Asusem zenfone 5, ma potęzny procesor  Intel Atrom 2.0Ghz i całkiem niezłe opinie http://telchina.pl/asus-zenfone-5-czy-to-dobry-wybor-t9875.html

 

Ps jak jesteż zainteresowany Xiaomi Redmi 1S z działającym aero to mam na sprzedaz za 600zł z przesyłka z polski lub odb. osobisty.

Link to post
Share on other sites

niechcę chinczyzny, wolę dopłacić i mieć spokojne sny niż denerwować bo nie wiadomo nigdy co i jak.

A wyłapałem jakiegoś HTC Desire 816 dual sim , ma wszystko czego chcę tylko diabli troszkę za duży wyświetlacz bo aż 5.5 cali :( zq 1350zł , obadam czy działa na nim Aero2
Jest jeszcze jakiś htc 616 dual sim


WItam , czy ktos doradzi co lepiej brać tak do 800zł pod dual Aero2 ? Myślę nad LG L90 dual, Samsung Grand lub Lenovo 850+ , jak wy radzicie mi ? ten Lenowo troszkawo  za duży jest

Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...