Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1000zł


Recommended Posts

Sam głupoty gadasz.. a pod jakim względem 290 jest lepszy od 280x Toxica?  

mojego 280x Toxic - core da się jeszcze 100mhz więcej podkręcić czyli ma zegar 1250 i temperatury koło 70 stopni w stresie.

a radek 290 poci się na defaultowych zegarach i ma 85 stopni... 

 

Chyba ,że mówisz o 290 z chłodzeniem toxica to co innego...

 

Niekompetencja. Nowaj

Link to post
Share on other sites

r

 

@up

piszesz głupoty

r9 290 nie podkrecisz ? :rotfl:

 

Jeśli chcesz mieć po 95 stopni w obudowie i 4% wzrost wydajności , a po miesiącu wymienić popalone podzespoły to czemu nie :D ,widać ,że z tymi radkami nie miałeś do czynienia... nie bez powodu masz Geforca... , tylko czemu wciskasz takie bzdury innym?

 

290x dla mnie to bezsens ekonomiczny , dla kogoś kto zarabia 10.000 zł na miesiąc lub więcej czemu nie :) , ja do nich się nie zaliczam. Niewielki przyrost wydajności , której nigdzie nie wykorzystasz za  grubą kasę.

 

Skrajna niekompetencja. Nowaj

Link to post
Share on other sites

r

 

 

Jeśli chcesz mieć po 95 stopni w obudowie i 4% wzrost wydajności , a po miesiącu wymienić popalone podzespoły to czemu nie :D ,widać ,że z tymi radkami nie miałeś do czynienia... nie bez powodu masz Geforca... , tylko czemu wciskasz takie bzdury innym?

 

290x dla mnie to bezsens ekonomiczny , dla kogoś kto zarabia 10.000 zł na miesiąc lub więcej czemu nie :) , ja do nich się nie zaliczam. Niewielki przyrost wydajności , której nigdzie nie wykorzystasz za  grubą kasę.

Tylko ze caly czas porownujesz niereferenta R280X z referentem R290. Dobre chlodzenie Toxic badz Windfore x3 do r290 i roznica kolosalna + wieksza wydajnosc, ale nie az tak duza

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli wychodzi żeby inwestować w x290, powinienem wiedzieć jeszcze coś przydatnego inwestując w tą kartę?

Szukaj czegos na gwarancji jezeli patrzysz pod katem uzywanej, i bierz chlodzenie od Saphire Tri-x albo Gigabyte w3 bardzo wydajne chlodzenia, cisza spokoj a przy tym niskie temperatury

Edytowane przez secior1989
Link to post
Share on other sites

Sam głupoty gadasz.. a pod jakim względem 290 jest lepszy od 280x Toxica?  

 

 

http://www.pown.it/1681 wyjdź, wyjdź stąd do kąta zamknąć się w sobie i przemyśleć swoje zachowanie....

KAŻDY 280X niezależnie od producenta, zastosowanego chłodzenia, czy OC będzie słabszą kartą od R9 290 nawet od harpagańskiego referenta, ale kto bierze referenty...., nie opowiadaj farmazonów bo niektórzy użytkownicy na forum sięgający po poradę mogą nie poczuć jak bardzo sie mylisz i uwierzyć w tą kalumnie którą oznajmiłeś, a pierwsza zasada forum to nie szkodzić innym, jeżeli tak kochasz swojego R280x toxic swoją toskyczną miłością która zaślepia Ci fakty to zachowaj to uczucie dla siebie ewentualnie daj upust swej fantazji na allegro:) już widzę ten opis, po co brać r9 290, kup 280X toxic jest tak samo wydajny a sporo pieniędzy zostanie w kieszeni, chyba że ten link co wlepiłeś to Twoja aukcja hahaha i próbujesz opierniczyć tego toxica hahahahah i z taką reklamą wyjeżdżasz że porównywalny do titana hahahahahahaha, aż mi pomidor spadł z kanapki ze śmiechu

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ta r9 285 też będzie nie zly ale wolniejszy od 280x , a szybszy od 270x. Tak jak nazwa sugeruje to coś pomiędzy. 

 

Ci ludzie ,którzy polecają Ci te najdroższe rozwiązania robią to tylko dlatego bo sponsor im za to płaci. Nie za darmo moderują to forum i nakręcają sprzedaż najdroższych ale lichych bardzo uciążliwych kart graficznych ( bo jak tu w coś pograć jak wentylatory pracują głośniej niż pralka przy wirowaniu)  , dlatego też moje posty zostały przekreślone. Jest już jak za komuny, nie ma swobody słowa na tym forum.... Ja dalej uważam 280x toxic za lepszą kartę niz 290 ponieważ jest może 5% szybsza ale 400% głośniejsza i cieplejsza.

 

DEBILIZM. Nowaj

 

http://www.13k.pl/-/sugestia.php

Link to post
Share on other sites

Ta r9 285 też będzie nie zly ale wolniejszy od 280x , a szybszy od 270x. Tak jak nazwa sugeruje to coś pomiędzy. 

 

Ci ludzie ,którzy polecają Ci te najdroższe rozwiązania robią to tylko dlatego bo sponsor im za to płaci. Nie za darmo moderują to forum i nakręcają sprzedaż najdroższych ale lichych bardzo uciążliwych kart graficznych ( bo jak tu w coś pograć jak wentylatory pracują głośniej niż pralka przy wirowaniu)  , dlatego też moje posty zostały przekreślone. Jest już jak za komuny, nie ma swobody słowa na tym forum.... Ja dalej uważam 280x toxic za lepszą kartę niz 290 ponieważ jest może 5% szybsza ale 400% głośniejsza i cieplejsza.

hahahah reptilianie nas chtzo zaczipowatź, dlatego moderatorzy pod jaszczurzą postacia sugerujo kupno karty ktooora jak ją weśniesz do renky od razu wszczepia ci mikroczip który cie kontroooloooyyeee, ale aśtar śeran z 280x toxic w dłoni przyjdzie i nas uwolni.... hahah ja to widzę inaczej, jesteś debilem który szuka jeszcze większego żeby mu opchnąć 280x toxic, wchodzisz na forum w którym większość to zapaleni komputerowcy którzy niejednego pieca przegrzali, i próbujesz szukać jelenia bo na allegro karta leży już miesiąc i wciskasz tą swoją nędzną bajere mając nadzieje że ktoś się nabierze na to szarlataństwo, jestem na forum z 4 lata jak nie 5, nie znam osobiście nikogo kto by brał pieniądze za swoje rady, może są goście którzy zarabiają na artykułach, tekstach i testach, natomiast za lokowanie produktów pare banów poszło a taki śpec zatrudniony by założyć konto i dawać w palnik żeby dawać reklame jest łatwy do namierzenia i jeszcze łatwiejszy do wypier..enia z forum także nikt tu nie ściemnia... 

Ja dalej uważam 280x toxic za lepszą kartę niz 290 ponieważ jest może 5% szybsza ale 400% głośniejsza i cieplejsza.

 

dlaczego zatem sprzedajesz swoją 280x? pozbywasz się kompa bo wyrosłeś z gier? czy wolisz laptopy, a może zbierasz na 290tke ? zakładam że dałeś link do swojej aukcji bo takie kretynizmy jak w temacie i w opisie aukcji muszą mieć jednego ojca, "ferrari wśród kart graficznych" hahaha mało nie zwichnąłem sobie żebra ze śmiechu

Ta r9 285 też będzie nie zly ale wolniejszy od 280x , a szybszy od 270x. Tak jak nazwa sugeruje to coś pomiędzy. 

 

 

nazwa sugeruje coś ponad 280X  bo skoro masz 270 - 280 co masz między?271,272i tak dalej  :D a w istocie 285 jest wolniejsze od 280 czyli na ten moment lepiej kupić zwykłą 280tke.. mógłbym tak się nad tobą znęcać w nieskończoność i śmiać się z każdego zdania które napisałeś ale już mi się znudziło 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

"Karta jest znacznie szybsza od innych Radeonów 280x ,  jej wydajność jest porównywalna do kart  Radeon 290x i Geforce GTX Titan , które są znacznie droższe, a kultura pracy o niebo lepsza."

 

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

Padłem na twarz.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

"Karta jest znacznie szybsza od innych Radeonów 280x ,  jej wydajność jest porównywalna do kart  Radeon 290x i Geforce GTX Titan , które są znacznie droższe, a kultura pracy o niebo lepsza."

 

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

Padłem na twarz.

nie czytałeś tego wcześniej?, cała moja beka polega na tym opisie :D  

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...