Skocz do zawartości

Recommended Posts

Q6600 kupiony jeszcze kilka miesięcy temu był okej, ale teraz... daj spokój. Ja mając 17 lat składałem kompa z pierwszym core duo e4300 i kupowałem części prawie 3 miesiące z miesiąca na miesiąc. Kup sobie płytę i procesor, a na resztę zbieraj - motywacja będzie idealna. Nie idź w starocie typu q6600 latające po allegro przy okazji przekręcane po 5 razy. Zainwestuj w nową satę, pci, ram i ew możesz kupić kiedyś jakiś ssd 60 czy 120gb. Myśl jakoś przyszłościowo :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Q6600 kupiony jeszcze kilka miesięcy temu był okej, ale teraz... daj spokój.
Rozbawiłeś mnie i to bardzo.

 

 

Nie idź w starocie typu q6600 latające po allegro przy okazji przekręcane po 5 razy.
A to jest bardzo ciekawe bo jak można przekręcić procesor?? to co dzieję się z nim to samo co ze śrubą jak ją przekręcisz? chłopie przestań pisać głupoty widzisz że chłopak z miesiąca nie miesiąc raczej nie będzie mógł inwestować bo za tydzień szkoła się zaczyna....
Link to post
Share on other sites

Rozbawiłeś mnie i to bardzo.

 

 

A to jest bardzo ciekawe bo jak można przekręcić procesor?? to co dzieję się z nim to samo co ze śrubą jak ją przekręcisz? chłopie przestań pisać głupoty widzisz że chłopak z miesiąca nie miesiąc raczej nie będzie mógł inwestować bo za tydzień szkoła się zaczyna....

 

 

"...z miesiące na miesiąc..." Mówisz to tak jak by bezdomny o przeżycie miał walczyć. Jak kogoś nie stać na modernizację, to po co modernizować. Idąc twoim tokiem myślenia można by temu e4400 dać fsb 1333 i również zyskać na wydajności, tym bardziej, że płyta do tego jest idealna. Wystawiałem ostatnio GTX260 216 za 70zł na forum, a poszedł za 100 na allegro, bo tutaj nie było chętnych, a przy kwocie jaką dysponuje to było by również dobre rozwiązanie.

 

Jeżeli nie musisz wydać pieniędzy od razu, to skarbonka też się nie pogniewa, a jak mówi pewne powiedzenie - tonący brzytwy się chwyta :) Rozumiem cię akurat w tej kwestii, bo też kiedyś planowałem modernizację tak samo "za tydzień będę miał xx złotych, a za dwa tygodnie xxx złotych" - to najczęściej nie wychodzi. Skarbonka szybko to weryfikuje.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak kogoś nie stać na modernizację, to po co modernizować.
A przeczytałeś dokładnie ile może kolega wydać " teraz " koło 500 zł a ty mu proponujesz sam procesor za ponad 400 zł i mobo za 140 zl.... a gdzie zasilacz i ram? Na samą modernizacje go stać a tym bardziej że nie posiada słabej i byle jakiej płyty głównej.
Link to post
Share on other sites

Wiecie panowie, gdybym spiął poślad, może i uzbierałbym na nowego kompa i to nie byle jakiego, ale od lutego robię prawo jazdy, to swoje kosztuje, i pasuje troszkę odłożyć na pierwsze auto, dlatego niedawno stwierdziłem, że podejmę się modernizacji mojego staruszka, a potem na spokojnie zacznę odkładać kasę na prawko itd.

Edit. Nie ma powodu się kłócić panowie, każdy ma swoje zdanie, którego się trzyma.

Edytowane przez TheMetteor
Link to post
Share on other sites

Jeśli kwota 400 zł jest dla ciebie zbyt duża za R7 260X to zawsze można kupić coś używanego np GTX460 1GB za 229 zł http://allegro.pl/okazja-msi-n460gtx-hawk-military-class-i4548323053.html lub ze stajni AMD HD6850 za 220 zł http://allegro.pl/msi-radeon-hd-6850-1gb-gddr5-256bit-100-sprawny-i4556846886.html . Są to nadal wydajne karty dla nie dużo wymagających graczy

Link to post
Share on other sites

Narazie czekam na wypłatę, musze jeszcze oddać za procek, bo pożyczyłem, a potem chłodzenie do procka, i będę się martwił kartą.

 

Panowie, takie pytanko, trochę mi się to dziwne wydaje, czytałem o mojej płycie głównej, i wyczytałem, ze gdy włoży się np chłodzenie takie jak podane gdzieś w linku wyżej, to chipsety się smażą a na boxowym już nie, może mi ktoś powiedzieć o co chodzi?

 


Ktokolwiek :P?

Edytowane przez TheMetteor
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem ^^

 

Heheh, jeśli się uda,  w środe chłodzenie zamawiam, bo sprzedaje stary zasilacz i procek, plus wypłata :3, a tak wgl, panowie, na ile mogę wycenić mój stary 2 rdzeniowy procek?

 

PS. Pumias każdemu zdarza się pomylić ;)

Edytowane przez TheMetteor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...