Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 100zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Nie posiadam


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Nie posiadam.


§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  500 i w góre.


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 30-40cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Battlefield 4 , Cs GO , 


§  Ile przycisków używasz w myszce: Myślę że 2 ale może być oczywiście więcej :)


§  Chwyt: claw grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 12cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Potrzebuję nowej która sprawdzi się w szybkich grach oraz innych typów gier.


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Ładny wygląd ;)


 


Widziałem recenzje myszki 4Tech bloody v7 myślę że sprawdzi się w moich wymagniach . Proszę o doradzenie :)

Edytowane przez krystian077
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie V7 Bloody A4Tech to pytaj...

Zaraz zaczniesz słodzić jaka ta mysz jest super...

 

 

Jak się sprawdza w grach typu fps ?

Przy 30-40cm nie będzie ciekawie z powodu sensora, będzie się gubił i dostanie akceleracji negatywnej. 

Link to post
Share on other sites

 

Jak się sprawdza w grach typu fps ?

 

Kilka zdań o myszce dostałeś na PW.

 

 

Zaraz zaczniesz słodzić jaka ta mysz jest super...
 

 

Jestem raczej zwolennikiem obiektywnych opinii i daleko mi do fanboystwa - z resztą gościu prosił o zwykłą opinie a nie lukier.

Oboje wiemy że są myszki które deklasują Bloody V7 o lata świetle, Ty pewnie miałeś okazję korzystania z różnych modeli, także tych topowych, ja niestety nie - z mojej strony słodu nie będzie bo nie ma powodów. Możesz być tego pewien. 

Link to post
Share on other sites

Po prostu w tym przypadku się nie spiszę, o ile do pykania na singlu i delikatnych ruchów spokojnie wystarczy i będzie w 100% wystarczającą myszką, tutaj się kłócić nie będę bo to jest FAKT.

Cacek gram raczej multi ;) I Jednak układ mam claw grip . I nie ogarniam jeszcze tego pytania  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360°

Edytowane przez krystian077
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...