Skocz do zawartości

Problem z LG P700 (Swift L7)


Recommended Posts

Witam!

 

Próbując zaktualizować oprogramowanie w moim smartfonie przez lg pc suite jak nakazywał komunikat w tel. (wiem,że nie było to zbyt mądre) uszkodziłem telefon(?). Problem jest taki:

 

Podczas instalacji telefon przeszedł w trym emergency mode a w programie lgpc suite  pojawił się błąd.Od tamtej pory nie mogę zupełnie nic zrobić. Telefon to "cegła". Próbowałem wgrać inny soft przez kdz lecz pojawiał się error o treści: "phone not found". Sterowniki mam ze strony producenta(najnowsze). Mój system to win7 64bit. Słyszałem żeby spróbować na win xp. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez CrackeQ
Link to post
Share on other sites

To chyba nie wiesz jak wejść w recovery.

http://forum.android.com.pl/f759/wgrywanie-roma-w-na-lg-p700-co-i-jak-298810/

 

Instrukcja z forum

 

Są dwie kombinacje:

I

Vol. Up + Vol. Down + Home + Power | Trzymamy aż do zawibrowania

 

II

Vol. Down + Power Kiedy podświetlą nam się przyciski dotykowe dotykamy Menu i trzymamy do zawibrowania, a wtedy puszczamy Power. Trzymamy przez trzy sekundy trzymamy kombinację Vol. Down + Menu

Edytowane przez huckincharlie
Link to post
Share on other sites

Robię co trzeba, telefon przez nie całą sekundę wibruje i nic. Albo jestem głupi albo mój telefon padł całkowicie. Możesz wytłumaczyć mi krok po kroku co muszę zrobić?

 

@ Po ostatniej próbie włącza się jedynie emergency mode i dalej nic

Edytowane przez CrackeQ
Link to post
Share on other sites

Najpier odinstaluj wszelkie sterowniki od lg. Restart kompa. Podłącz telefon w emergency mode do kompa. Niech się zainstalują sterowniki automatycznie.  

 

 

1. check the device manager, to see if there any lg hardware there, don't run the  now, and you should previously install the lg driver first
2. if you see the 3 lg hardwares, disable the modem one, i found this one make the connection dosen't work when run the lg update tool in emergency mode.
3. just run the lg update tool, it will detect you phone and update itself, even it stop at 4%, if you get luck, you can wait it finish or disconnect the phone, your fastboot should be back.

 

http://androidforums.com/eve-all-things-root/81055-stuck-in-emergency-mode-cant-use-lg-support-tool.html#post810634

 

Włącz menadżera urządzeń, poszukaj lg modem, wyłącz go. Potem włącz ten program od lg. Powinno teraz rozpoznać telefon.

Edytowane przez huckincharlie
Link to post
Share on other sites

Cały dzień nie było mnie w domu,sorry za brak odzewu.Tel. oddałem do naprawy. Potrzebuję działającego w 100% urządzenia a nie jestem pewny czy sam bym to dobrze zrobił. Tak czy siak wielkie dzięki za pomoc :)

Edytowane przez CrackeQ
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...