Skocz do zawartości

Błąd CLR20r3 dziwne problemy chyba graficzne


Recommended Posts

Włączałem sobie kompa jak zawsze i nagle po chwili zatrzymał mi się obraz a później wszystko inne (czasami zdarzał się też blue screen), Catalyst ot ATI wyświetlił następujący błąd:

 

Problem Event Name:    CLR20r3
  Problem Signature 01:    mom.exe
  Problem Signature 02:    2.0.0.0
  Problem Signature 03:    4c72d5d8
  Problem Signature 04:    mscorlib
  Problem Signature 05:    2.0.0.0
  Problem Signature 06:    4d4f0b67
  Problem Signature 07:    20c8
  Problem Signature 08:    143
  Problem Signature 09:    N3CTRYE2KN3C34SGL4ZQYRBFTE4M13NB
  OS Version:    6.1.7601.2.1.0.768.3
  Locale ID:    1033

 

Wrzuciłem w google i próbowałem wszystkiego co udało mi się znaleźć, użyłem Command Prompt, usunąłem CCC, wyczyściłem rejest CCleanerem, przeinstalowałem sterowniki od karty, ale nic to nie dało. Co ciekawe komputer jak już się włączy za którymś razem i po chwili nie ma błedu to działa bez zarzutu godzinami, problem pojawia sie dopiero po ponownym uruchomieniu albo jak jest sleep i go uruchamiam, zawsze.

 

Nie sprawdzałem jak jest na innym systemie te błędy na W7 mi się zaczęły, nie wiem czy nie ściągnąłem jakiś śmieci, to możliwe żeby taka była przyczyna? Antywirus nic nie pokazuje.

 

Co gorsza pojawiły się jakieś problemy zaraz po uruchomieniu nie wyświetla nawet pierwszej strony od mobo, tylko jakieś paski. Dopiero kilkukrotny restart i ruszyło... no i działa normalnie.

 

-AMD Phenom II X2 550 /3.1GHz, L3 6MB, 80W, BOX, AM3/  
-Gigabyte MA770-UD3 /AMD 770/    ł
-OCZ 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Reaper   
-Palit Radeon HD4870 Sonic 512MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out  
-OCZ StealthXStream 500W   

 

Z góry dzięki za wszelkie porady.
 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Problem rozwiązany (już jakiś czas temu, ale wolałem się upewnić że nie wróci). Wystarczyło zresetować bios poprzez wyciągnięcie baterii z płyty głównej, pisze bo może komuś się przyda gdy wszystko inne zawiedzie, po początkowych komunikatach nie wpadłbym na to.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...