Skocz do zawartości

Zestaw i7,8GB,Z77,SSD,2xHDD,Zasilacz,Obudowa


Recommended Posts

Witam,

pragnąłbym dokonać płatności za dysk [Plextor M5 PRO 128GB - dop. red.] oraz dogadać wysyłkę,

ale od 2dni jestem ignorowany(?).

Mam sobie dać spokój czy osohodzi?

 

Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez X I I I
Link to post
Share on other sites

Dzięki Ziom(!) przynajmniej wiem na czym stoje.

 

Dogaduje ze sprzedającym wysyłkę, proszę o dane do konta (2 razy i w między czasie jest kontakt) i

bum po 3 prośbie o nr konta przestaje odpowiadać.

Następnie dowiaduje się o innego Użytkownika, że trwa licytacja na dysk.

 

N/C.

 

Szkoda, że zmarnowaliśmy swój wspólny czas i nawet mi nieodpisałeś, że sprzedaż temu kto da więcej.

 

No nic koniec biadolenia.

 

Miłego dnia  i udanej sprzedaży życzę.

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja na dzień 05.09.2014

 

CPU: i7 2700K 3.5 GHz  -->> SPRZEDANE (dostarczone)
CHŁODZENIE: Thermalright HR-02 Macho 140 BLACK WHITE -->> SPRZEDANE (dostarczone)
MB: MSI Z77A-GD55  -->> SPRZEDANE (dostarczone)
HDD: Seagate Barracuda, 3.5'', 1TB --> SPRZEDANE (dostarczone)
HDD 2: Seagate Barracuda, 3.5'', 1TB (z proline) --> SPRZEDANE (dostarczone)
SSD: Plextor M5 PRO 128GB 60msc gwarancji  -->> SPRZEDANE (dostarczone)
GPU: Gigabyte GTX 780 -->> SPRZEDANE (dostarczone)
RAM: Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz -->> SPRZEDANE (dostarczone)
PSU: Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W, 80 plus BRONZE --> SPRZEDANE (dostarczone)
 
ZOSTAŁA OBUDOWA 
 
Fractal Design Arc R2 z oknem + 3 wiatraki 140mm Fractal Silent
 
HISTORIA: uszkodzona podczas transportu do kupującego, lecz jak wiadomo po obejrzeniu paczki musiał zrezygnować ze względów wiadomych. Paczka ode mnie wyjechała w IDEALNYM stanie, dojechała z lekko pękniętym panelem przednim w narożniku uwidocznionym na foto powyżej. Wina niestety firmy kurierskiej DPD z którą mam już spisany protokół szkody ( KOSZT NOWEGO panelu przedniego od producenta to 30zł + koszta przesyłki 9.99zł )
 
ZAPRASZAM do odbioru osobistego ewentualnie wysyłki lecz tym razem inną firmą kurierską np. UPS 
Link to post
Share on other sites

Cena jest o koszta naprawy mniejsza. Czyli o 30zł + 10zl przesyłka. Mogę Ja to wymienić co będzie liczyło się z czasem oczwkiwania 2tygodnie niestety lub samemu można sobie zamówić i działać na tym panelu który sądzę dla mało wybrednych nawet nie potrzeba wymieniać :) 


OFERTY typu dam 150zł dla mnie zwyczajnie są śmieszne ze względu na stan obudowy który po wymianie jest w stanie IDEALNYM. 

 

Zachęcam do składania własnych rozsądnych ofert. 

Link to post
Share on other sites

Obudowa jest używana, a cena 250zł + kw jest oczywiście zbyt wygórowana skoro za 279zł można mieć nówkę ze sklepu http://allegro.pl/fractal-design-arc-mini-r2-usb-3-0-nowa-okno-gwar-i4548538210.html

 

 

Kolego twoja obudowa którą wysłałeś fakt wygląda prawie identycznie, lecz to jest wersja MINI a różnica w cenie jest znaczna :) 

Po drugie wersja mojej obudowy jest z oknem tak więc również jest droższa od wersji która nie ma okna. 

http://oi62.tinypic.com/2mdnuo5.jpg

Link to post
Share on other sites

Mnie też uszkodzili obudowę w trakcie transportu chociaż wg mnie była bardzo dobrze spakowana (duży karton w środku masę pianki)

Na szczęście kupujący okazał się bardzo wyrozumiały i posklejał zaczepy.

 

U mnie sądzę że też był mega dobrze zapakowana paczka. Nie dość że styropian, to gąbki.

 

Niestety gdzieś obudowa musiała upaść. Jak mi to tłumaczył kurier z innej firmy. Często się tak podobno zdarza ponieważ nie każde auto ma półki na które może sobie układać. Przeważnie jest to wszsytko na kupę a zaś takie rzeczy latają. Moja pewnie była na górze i spadła na dół więc nie ma bata by coś się obudowie nie stało z wysokości. 

 

Na szczęście już skleiłem narożnik i jedynie widać minimalną rysę dla co niektórych pewnie nawet nie będzie zauważalna :)

 

Tak więc obudowa wciąż do sprzedaży :) 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

OSTATNIA AKTUALIZACJA:

 

CPU: i7 2700K 3.5 GHz  -->> SPRZEDANE (dostarczone)
CHŁODZENIE: Thermalright HR-02 Macho 140 BLACK WHITE -->> SPRZEDANE (dostarczone)
MB: MSI Z77A-GD55  -->> SPRZEDANE (dostarczone)
HDD: Seagate Barracuda, 3.5'', 1TB --> SPRZEDANE (dostarczone)
HDD 2: Seagate Barracuda, 3.5'', 1TB (z proline) --> SPRZEDANE (dostarczone)
SSD: Plextor M5 PRO 128GB 60msc gwarancji  -->> rezerwacja
GPU: Gigabyte GTX 780 -->> SPRZEDANE (dostarczone)
RAM: Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz -->> SPRZEDANE (dostarczone)
PSU: Be Quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W, 80 plus BRONZE --> SPRZEDANE (dostarczone)
OBUDOWA: Fractal Design Arc R2 z oknem + 3 wiatraki 140mm Fractal Silent --> SPRZEDANE (dostarczone) 
 
Pozdrawiam 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...