Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

ostatnio zacząły się pojawiąć losowe freeze mojego kompa - co kilka godzin obraz się zacina, komputer przestaje w ogóle reagować pomaga tylko reset. Temperatury na procku ok 40 stopni. Problem zaczął się albo od instalacji nowego chłodzenia, albo dołożeniu dysku SSD - instalowałem obie rzeczy na raz. W CrystalDisku wszystko wygląda ok. Proc nie jest kręcony i ma dużo chłodniej niż ze stockowym chłodzeniem.

 

Jakieś porady w jaki sposób zdiagnozować co jest nie tak ? 

Używam Windows 8.1, konfiguracja w sygnaturce.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Odświerzam, bo sobie jeszcze nie poradziłem z tymi freezami, ale mam za to kilka spostrzeżeń co do sytuacji, w których komp sie wiesza.

Otóż nie są to do końca losowe freezy, ponieważ występują w ciagu 5 - 20 min od:

- właczenia filmiku na necie przez flash, ale tylko na fullscreenie

- właczenia gry Dark Souls II

 

Freezy nie występują:

- podczas normalnego korzystania z kompa - net, jakies narzędzia biurowe, ogladanie filmów itp.

- grania w Divinity: Original Sin i The Wolf Among Us

 

ogólnie próbowałem już ze sterownikami do karty dźwiękowej, bo były nie aktualne, reszta sterowników niby aktualne

w najbliższych dniach porobię testy na większej ilości gier, jeśli ja lub wy nie wpadniemy na jakiś pomysł jak to naprawić, to chyba zrobie formata i po instalacji kazdego sterownika, programu, będę testować czy się wywala

 

============================================================

 

Problem ustąpił - format dobry na wszystko ;)

 

Do zamknięcia.

Edytowane przez coldfusion
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...