Skocz do zawartości

Najlepsza karta graficzna do tego zestawu...


Recommended Posts

WITAM.

 

Chciałem się zapytać o najlepszą kartę graficzną (bo ostatnio nie jestem na bieżąco z nowymi komponentami), która będzie pasować do tego zestawu:

 

Intel Core i5 3570K
Thermalright HR-02 Macho Rev.2
MSI Z77A-G45
Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHz Cl9
WD Cavair Blue 500GB (AAKX)
OCZ Vertex 4 128GB
LG GH24NS90 DVD-RW
OCZ SealthXStream 2 600W
Fractal Design Core 3000
BitFenix Spectre Pro RED 120&140mm

 

Wcześniej był GTX460 1GB :) Warunki, które chciałbym, aby propozycje spełniały:

1. Nic od Gainwarda

2. Nic z Radeonów.

 

Czekam na propozycje. Chodzi mi o najlepszą kartę graficzna, jaką można tu wsadzić bez ograniczania jej możliwości przez inne komponenty ;)

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Chodziło o to, że kwota nie ma specjalnie znaczenia. GTX 780 jest trochę za drogi (nie jak dla mnie, ale nie wydam tyle na kartę graficzną z założenia po prostu :P), ale nie wiem czy np. niedługo nie będzie wychodziło coś nowego albo coś? Nowa seria? Nie jestem na bieżąco po prostu... GTX 770 by mi chyba podpasował, tylko właśnie nie wiem z jakiej firmy najlepiej go wziąć. I bym sie musiał jeszcze zorientować czy mi się w kompie zmieści, bo i tak trzeba by wyjąć koszyki na dyski. GTX 460 był malutki i to było spoko, a te nowe generacje kart to mają po 30 cm  :o

 

No i przypomnę w razie czego - nie chcę nic od Radeona. Choćby i 3zł kosztowała i dawała 10k fps w Crysisie 212


A wiadomo już może, kiedy pojawi się seria GTX 8xx? Bo jak mówiłem, nie jestem na bieżąco.

 

I tak jeszcze z innej beczki: znalazłem sobie Gainwarda GTX770 z 4GB pamięci w niskiej cenie jak na taką kartę, ale boję się szczerze powiedziawszy zaufać po raz drugi tej samej marce. 4 lata żywotności to stanowczo za krótko jak na kartę graficzną w moim mniemaniu...

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Bo nie wiem już co wybrać. GTX 770 byłby dobrym wyborem wg Was w ogóle? Może faktycznie tego od Gainwarda, tylko no wiadomo że jak mi jeden padł to się trochę boję ;C Fajna byłaby wersja z 4GB, ale reszta kart kosztuje po 1400zł tylko Gainward jest tak tani.

 

No i jeśli miałbym czekac do premier 8xx, to nie wiadomo jakie będą ceny... I nie wiadomo ile tak naprawdę po premierze będzie można kupić coś z dobrym chłodzeniem po OC.

 

Czytałem opinie, że n. 770 jest ponoć słabo opłacalny ze względu na niewielką różnicę wydajności w porównaniu z poprzednią generacją kart... I nie wiem co myśleć...

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...