Skocz do zawartości

Gra F2P


Recommended Posts

Planetside 2, warface- dla mnie dwa najlepsze shootery f2p, planetside 2 to w ogóle chyba jeden z najlepszych sieciowych szuterów ever a to że jeszcze darmowy w pełni bo mikropłatności to kosmetyka która nie daje forów to już pełen szacun, warface ma dość nędzne tryby typu dedmecz, rozbrajanie paki niczym w cs, itp ale za to jest kapitalny coop, i bardzo wymagający zarazem :) misje hardcore wymagają żeby drużyna chodziła jak rolex bo tylko ktoś przyraszuje albo medyk jest niedorobiony i nie ogarnia i cała ekipa leży... polecam jak szukasz wyzwań i masz znajomych z którymi dobrze się dogadujesz w drużynie


ponadto mozesz pograć w hawken, fajna rozwałka mechami z widoku fps :) 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja bym chętnie pograł ale już odinstalowałem jakieś 2 miesiące temu, a na razie mam taki internet (modem z t-mobile z limitami) że nie zassam tego za chiny ludowe od początku, a nawet jakbym pobrał na darmowe wieczory to i tak przy tym neciwie pingi są kosmiczne, lagi i gubi pakiety koszmar, w cs 1.6 się ciężko gra:/ będzie neciwo porządne za jakiś czas, może się do września uwinę to chętnie ponaparzam sobie :) dodam Cie do znajomych i jakoś się zgadamy 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Polecam również Firefall.

 

Strzelanka F2P z otwartym światem, misjami, zbieraniem surowców i dość ciekawym systemem craftowania sprzętu. Jest również PVP. Z innych gier gorąco polecam PlanetSide2, Hawken, może nawet MechWarrior Online.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...