Skocz do zawartości

[MULTI] Mafia - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Ktoś wysyłał SMSa na odblokowanie całej mapy? Cena pewnie kosmos, więc nie ryzykuję ;p Udało mi się tylko zmienić nazwę pliku z .exe na .rar (stary sposób) i obejrzeć strukturę katalogów i zawartych w nich plików. Niestety, archiwum do rozpakowania wymaga hasła... ;f

 

Nie będę za to płacił przecież, tym bardziej, że to nie oficjalny patch ;p

Link to post
Share on other sites

Ktoś wysyłał SMSa na odblokowanie całej mapy? Cena pewnie kosmos, więc nie ryzykuję ;p Udało mi się tylko zmienić nazwę pliku z .exe na .rar (stary sposób) i obejrzeć strukturę katalogów i zawartych w nich plików. Niestety, archiwum do rozpakowania wymaga hasła... ;f

 

Ktoś szuka frajerów i liczy na łatwe pieniądze. Sprytnie acz nieładnie..

Link to post
Share on other sites

No ja też nie mam w co.Od bad company 2 muszę sobie z 2 tygodnie odpocząć.Od kupna czyli od czerwca nabiłem już 150 h a więc trochę mi się przejadło.Mam nadzieję że mafia 2 nas nie zawiedzie i że się szybko nie znudzi.Oby ta mapa z dema nie była pełną mapą;)

Link to post
Share on other sites

Phi ! Teraz już tyle nie gram, bo lata beztroskie mam za sobą ;) Ale jak jeszcze studiowałem, to pamiętam że potrafiłem zasiąść o 18 i przywitać świt grając w jakąś grę. Szedłem wtedy spać "z rozsądku" , bo siły i chęci jeszcze były.

 

Teraz to 4-5 godzin to max co mogę wykrzesać

Link to post
Share on other sites

Ktoś wysyłał SMSa na odblokowanie całej mapy? Cena pewnie kosmos, więc nie ryzykuję ;p Udało mi się tylko zmienić nazwę pliku z .exe na .rar (stary sposób) i obejrzeć strukturę katalogów i zawartych w nich plików. Niestety, archiwum do rozpakowania wymaga hasła... ;f

 

Nie będę za to płacił przecież, tym bardziej, że to nie oficjalny patch ;p

Zawsze mozna sprobowac zlamac haslo paczki rar ale to by troche potrwalo.

@MiszakKr no bronie by sie przydaly :)

Link to post
Share on other sites

mój rekord od 10.00 do 3.30 za młodu jak starzy gdzies wyjechali jak dobrze pamiętam to było przy neverwinter nights, kiedyś to były czasy (przedmałżeńskie:P) spotykalismy sie w czterech u kumpla o 17-18 i do 4 rano w champa 01/02 gralismy ,każdy swój zespół w jednej lidze ehh to była rywalizacja prosta gra a zabawy co nie miara:) do tego szła pizza i inne "napoje"... łezka się kręci na samo wspomnienie...

Link to post
Share on other sites

pamiętam to było przy neverwinter

Neverwinter potrafiło zassać w inną czasoprzestrzeń !

Grą w której zatracałem się najdłużej i najczęściej to chyba było "UFO Enemy unknown" . Syndrom "jeszcze jednej misji i spać". Takich gier było w sumie bardzo wiele, ale ostatnio to chyba Fallout3 i Dragon Age.

Link to post
Share on other sites

jakos dragon age mnie nie wciągnęło co innego fallout 3... każdy zakamarek zwiedzony hehe własnie kupiłem na allegro trójkę z wszystkimi dodatkami i zaczynam gre od nowa (wcześniej pożyczona podstawka) do października przypuszczam mam w co grac a potem to o grach moge pewnie zapomniec zona będzie rodzic:):)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...