Skocz do zawartości

Recommended Posts

to wiadomo że nie zagwarantuje nikt ale chodzi o to że obecne gry bf3 bf4 fifa 15  poleca na ultra w full hd na minimum 30 fps ? 


a  i jeszcze czy ten procek podkręcę ? czy tylko z "k" nie miałem styczności z intelami więc nie orientuje się zbytnio ja zawsze na amd siedziałem ;p

Link to post
Share on other sites

Ja polecam i5 4460! Złożyłem razem z  http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-fatal1ty-h87-performance-h87-dualddr3-1600-sata3-gblan-raid-atx-h87-performance-582748/ http://www.gral.pl/Kingston+2X+4GB+DDR3-1600_423.html  a grafike mam GTX 660. 

Przesiadłem się z C2D E7600 3,06@3,9ghz i różnica jest kolosalna,niemalże dwukrotny przyrost mocy. Grafika była ograniczana przez cpu.

Powiem tak ,BF3,4,Metro 2033,FC3,GTAIV,SC Blacklist,The CREW (beta) wszystko zapierdziela w FHD na ultra...50fps to minimum!

A wszystko złożyłem z pomocą tutejszych forumowiczów,za co serdeczne dzięki! :D


I5 4460 bez problemu da sobie radę w BF4 :)

bumbel123 wyprzedził mnie :) bf4 w multi (64 graczy)55fps i wzwyż

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Link to post
Share on other sites

Z tymi zasilaczami pod Haswella chodzi o to, że procki Haswell obsługują stany uśpienia C6/C7, dlatego porzebują zasilacza, który też je obsługuje. Jeśli nie zamierzasz z tego korzystać (daje Ci to dosłownie parę W więcej poboru mocy w idlu), zwyczajnie wyłączasz obsługę tych stanów w biosie/EFI i możesz spokojnie używać normalnego PSU ;).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Z tymi zasilaczami pod Haswella chodzi o to, że procki Haswell obsługują stany uśpienia C6/C7, dlatego porzebują zasilacza, który też je obsługuje. Jeśli nie zamierzasz z tego korzystać (daje Ci to dosłownie parę W więcej poboru mocy w idlu), zwyczajnie wyłączasz obsługę tych stanów w biosie/EFI i możesz spokojnie używać normalnego PSU ;).

Nie w idle a w stanie uśpienia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...