Skocz do zawartości

Jakie urządzenie wielofunkcyjne do 300zł?


Recommended Posts

Drukarki atramentowe nigdy nie są tanie.

Tak więc jeśli sporo drukujesz to odradzam.

Warto byłoby trochę dołożyć i kupić sobie wielofunkcyjną drukarkę laserową.

Zerknij sobie na ten Brother:

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/7660789

Bardzo dobra firma, drukarka jest tania w uzytkowaniu. Zamienniki kupisz sobie na allegro za ok 20 zł a wystarczą CI do wydrukowania dobrych kilku tys. stron.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli sporadyczne drukowanie, to czarno-biała laserówka, chyba, że chcesz drukować zdjęcia to tylko atrament. Zadaj sobie pytanie po co Ci urządzenie wielofunkcyjne - do sporadycznego skanowania czy do skanowania dużych partii, jeśli to drugie to rozważ ADF (automatyczny podajnik dokumentów)

 

//Zaraz, zaraz... autor tematu jeszcze tu jest? :D

Edytowane przez KIciulek
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Siemka, pisze znowu w sprawie drukarki bo dalej nie kupiłem i mam dylemat. Co ogólnie polecacie jak drukuje strasznie mało? czasami może być że drukarka długo będzie stała bez uruchamiania.I tak właśnie dlatego się zastanawiam czy brać Brothera czy nie zje mi całego atramentu na czyszczenie. Chcę atrament bo czasami w kolorze będę drukować. Zastanawiam się nad tym HP 3525 i Brother J132W albo J152W ( czym one w ogóle się różnią- która lepsza). Co poradzicie do takiego sporadycznego drukowania. Przydało by się żeby była tania w eksploatacji.Znalazłem jeszcze takie Canon Pixma MG 3550 (2 tusze) , MG5550, MG6450 oraz z HP 3545 oraz 2645.Żeby było tanie w druku i było sprawne podczas dłuższego nieużytkowania.

  Edytowane przez krzysieks1233
Link to post
Share on other sites

Jeśli nie potrzebujesz koloru, kupiłbym jakiś używany laser zamiast atramentówki.

 

a. jest mniej zawodny

b. szybciej drukuje

c. nie traci tak na wartości jak atramentówki (niektóre lasery, np. stare HP-ki na kartridże 12A do tej pory trzymają cenę)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...