Skocz do zawartości

wymiana pamiątek z corsair vengence high profail na jakieś leprze o niskim profilu


Recommended Posts

Siemam mam problem ponieważ mam pamięci wysoki w dodadku koloru złoto-piaskowego i chciałbym je wymienić na jakieś inne pamięci . Wszyscy producęci są brani pod uwage są dwa warunki kości muszą być czarne i o niskim profilu wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi na post

 

 

 

 

 

ps. 

mam pamięci 2x4gb możebyć1x8gb ale niemusi zależy jak wyjdzie cenowo

Edytowane przez PRoAzazel
Link to post
Share on other sites

Hmm...

Osobiście w kompie mam kość 1x4GB od Kingston`a, więc mogę Ci je raczej polecić :D

Kingston HyperX Black jedna kość ma 4GB, więc byś musiał sobie dwie kupić, 1600MHz, CL9, fajny design, lowprofile, dodatkowo w opakowaniu naklejka na peceta (taki smaczek :D ).

Tekst z morele.net:

 

 

KHX16C9B1B/4 jest to pamięć RAM DDR3 marki Kingston z serii HyperX Black. Składa się z kości RAM o pojemności 4 GB. Kość ta jest przeznaczona do zastosowania w komputerach stacjonarnych i dedykowana osobom oczekującym stabilności i wysokiej wydajności. Częstotliwość pracy pamięci wynosi 1600 MHz, co pozwala osiągnąć prędkość transferu danych na poziomie 12800 MB/s. Napięcie pracy pamięci wynosi 1.65 V i umożliwia stabilne przetaktowanie. Opóźnienia cykli zegara wynoszą odpowiednio 9-9-9. Kość jest dodatkowo chłodzona Heat Spreaderem, co pozwala lepiej odprowadzić z niej nagromadzone podczas pracy ciepło. Kość objęta jest dożywotnią gwarancją producenta.

 

A tutaj link na morele:

http://www.morele.net/pamiec-hyperx-4gb-1600mhz-ddr3-cl9-dimm-black-series-khx16c9b1b-4-539993/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...