Skocz do zawartości

To nie był troll!!


Recommended Posts

Szanowni Państwo

 

Z racji tego, że sid vicous mówił, że trollowałem z tym fajczeniem się kompa, zamieszczam kontr-dowód.

 

Po 4 dniach wraca z serwisu: dałem 120zł za : diagnozę, konserwację (czyszczenie) i naprawę jakichś uszkodzonych sektorów dysku twardego.

 

 

Oto temperatury: http://i59.tinypic.com/svhukh.jpg

 

Mam nadzieję Sid vicous, że wiesz co teraz powinien zrobić mężczyzna.....czekam. 

Link to post
Share on other sites

Przy 60*C nic w komputerze się nie fajczy, więc dalej nie ma dowodu, że coś się paliło, naprawa uszkodzonych sektorów nie ma nic wspólnego z temperaturą, a czyszczenie mogłeś sam przeprowadzić, za ~5-10zł (koszt puszki sprężonego powietrza)

Link to post
Share on other sites

 

 

dałem 120zł za : diagnozę, konserwację (czyszczenie) i naprawę jakichś uszkodzonych sektorów dysku twardego.
 

gdybyś dokładniej sprecyzował problem i pisał zwięźlej, zrobiłbyś to sam, za darmo ;]

do tego ten speedfan to lekka lipa, bo gdybyś rzeczywiście miał gdzieś 127*C, to owy element by się nie fajczył, tylko sfajczył

Link to post
Share on other sites

Mam Ci wrzucić linka z 150°C na procu? o dziwo działa dalej. Nie będzie śmiecenia w moim dziale, spowodowanego brakiem kompetencji i nieumiejętnością korzystania z www.google.com.

 

P.S. Następnym razem jak będziesz czyścił kompa to daj znać- wyczyszczę za 100.

 

Koniec tej żenady.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...