Skocz do zawartości

Komputer Do Gier za 1500 PLN


Recommended Posts

@david-ja kupiłem i3 4150 z założeniem na późniejszą wymianę, ale chyba nieprędko ona nastąpi, bo w połączeniu z r9 270 odpalam każdą grę na ultra :D

Woo to baja xd, ja się przymierzam do wymiany platformy, bo już mam leciwego c2d E6600, jednak myślałem do tej pory że wezmę coś ze stajni AMD. 

Link to post
Share on other sites

Serio, też się zdziwiłem ;). Nawet crysis 3 ze wszystkim śmiga.

Mam athlona w laptopie, który stoi teraz obok pc'ta i słyszę tylko lapka(chociaż laptopy powinny być cichsze od stacjonarnych?). Nie wiem, jak jest z dzisiejszymi amd, ale jeśli też są takie głośne to dziękuję ;/

Edytowane przez kiro67
Link to post
Share on other sites

z tym Crysisem trochę podkolorowałeś :D  Jednak r7 265 poradzi sobie z każdą grą jednak czasami będzie trzeba trochę z detali zejś (średnie, wysokie) jednak mimo wszystko dużo gier pociągnie na tym ultra 

 

Ot taki odświeżony i podkręcony 7850 :)

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

@alpi-ale ja pisałem o r9 270, chociaż z tego co widziałem na necie to nie różni się dużo od r7 265 ;). Gram na 1440x900, więc może dlatego mogę sobie pozwolić na lepsze detale. W gta 4 na ultra zużycie grafiki wyniosło tylko 34%, więc jakiś tam potencjał ma.

Link to post
Share on other sites

Czyli dokładnie to co powiedziałem wcześniej.

 

podkręcony 7850 z nowymi bajerami np trueaudio

 

Robi się to offtop straszny. Autorze daj znać na co się zdecydowałeś :)

Edytowane przez Alpi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli dokładnie to co powiedziałem wcześniej.

 

podkręcony 7850 z nowymi bajerami np trueaudio

 

Robi się to offtop straszny. Autorze daj znać na co się zdecydowałeś :)

7850 oraz jego odpowiednik z nowej serii nie obsługuje trueaudio

 

Autor. 

 

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=62478

 

Nic lepszego chyba nie wymodzisz - 100pln musisz dołożyć.

 

Do pentiuma i i3 nie polecam NV bo nie w każdej grze magiczne stery dobrze działają z dwurdzeniowcami

Link to post
Share on other sites

LoooL i3 i krysiek3 na ultra ? :D smiech na sali, nawet przy duzo lepszym procku i5 do 4,5gh podbitego przy karcie r9 270 mogą być spadki w niektórych miejsach do poziomu niższego niż próg grywalności (czyt 30fps).

 

edit a przy tej rozdziałce to może na maxach ustawieniach pocisnołes, ale przy full hd czy nawet 1680-1050 będzie problem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...