Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 250zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: No-name za 2 dychy

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Nie sprecyzuję modelu, wygrana w konkursie Nvidii z ich logiem, dobrej               jakości szmacianka

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Myszka to No-name za 2 dychy więc żadnych :P

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Po trochu we wszystko, lecz głównie RPG, no i Guild Wars 2

§  Ile przycisków używasz w myszce: mój złom ma tylko 2 więc tylko 2 :P ( + kółko of course), ale przydałoby               się ich więcej

§  Chwyt: Claw + fingertip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 na LPM 1 na PPM 1 na scrollu i po 1 po            bokach

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka:10-13cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ chcę czegoś z prawdziwego zdarzenia a nie złomka :P

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Chciałbym żeby wyróżniała się wyglądem i była             wytrzymała.

 

Może jeszcze co do sposobu w jaki poruszam myszką: nadgarstek leży na podparciu a ruchy wykonuję samą dłonią bez jego odrywania.


Mogę dodać że już kiedyś (w styczniu tego roku) zakładałem temat, ale nikt nie pomógł i ja jakoś też zapomniałem i w końcu nie zmieniłem myszki, teraz jestem przy forsie więc pomyślałem że mogę wydać jakieś pieniądze na lepszy komfort grania.

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę gry, w które grasz nie potrzebujesz mychy z mega precyzyjnym sensorem.

 

SS Sensei Raw GW2 będzie zdecydowanie wystarczająca dla Ciebie. Posiada ona sensor laserowy Avago9500, matową powierzchnię i fajne logo Guild Wars 2  :]  :menda:

 

Za resztę kasy możesz kupić dobrą podkładkę.

Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę gry, w które grasz nie potrzebujesz mychy z mega precyzyjnym sensorem.

 

SS Sensei Raw GW2 będzie zdecydowanie wystarczająca dla Ciebie. Posiada ona sensor laserowy Avago9500, matową powierzchnię i fajne logo Guild Wars 2  :]  :menda:

 

Za resztę kasy możesz kupić dobrą podkładkę.

nie rozumiem, dlaczego proponujesz mu myszkę w tej cenie z tak słabym senorem. Można taniej kanę v2 kupić. No chyba, że bardzo zależy mu na wyglądzie.

Link to post
Share on other sites

Słabym sensorem? Do RPG wystarczy mu myszka za 20zł z Biedronki, a ty mówisz tutaj o słabym sensorze.

 

Owszem, kana ma lepszy sens. ,ale ma także błyszczącą powierzchnię, wysoki LOD i te przyciski boczne...

Jeżeli mu wystarczy myszka z Biedronki to po co proponujesz mu senseia?

 

Popatrz Logitech 100s i TT  Saphira

Link to post
Share on other sites

nie rozumiem, dlaczego proponujesz mu myszkę w tej cenie z tak słabym senorem. Można taniej kanę v2 kupić. No chyba, że bardzo zależy mu na wyglądzie.

Co wy się tak uczepiliście tego ADNS-9500? Lekka akceleracja pozytywna dyskwalifikuje ten sensor?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...