Skocz do zawartości

laptop 6 lat asus m70vn - przycinanie na przegladarce


Recommended Posts

 Witam

od jakiegos roku zacząl mi się przycinac laptop na przegladarce (chrome) nie jest to wina przegladarki bo mam nowy model ( bebechy slabsze ) i sie nie zacina nic, a tu jak you tube jest wlaczone i do tego cos tam robie ma sciny

co 2/3 miesiące robie formata bo pozniej zamula i mnie to denerwuje, jak myslicie moze to byc wina dysku twardego czy procka ? dysk moge kupic NOWY, natomiast procka juz sie nie da :( nie produkuja takich zabytkow  

 

intel core 2 duo cpu t5800 2 ghz (dwa rdzenie ) na allegro sa tylko uzywki ale to tez moze byc zjechany,

a dysk Hitachi pewnie sata 2 to mozna byloby kupic nowy 

 

 

ktos pomoze jakies rady ?

Link to post
Share on other sites

temp.

 

                             w stresie                  normalnie (tylko przegladarka z jedną kartą 

karta graf              64                            58      

dysk                      39                            39

procek                   74/77                      50  

 

posiadam 

4 gb ddr 2

Link to post
Share on other sites

Może przydało by się zamienić ram ddr2 na ddr3 ? Już jest w obiegu ddr4 ale chyba na razie takiej nie potrzebujesz. Temperatury są dobre. Tylko dysk 39 stopni w pełnym obciążeniu i bez obciążenia? Coś tu nie gra. Zobacz jeszcze wykorzystanie procesora, karty graficznej, ramu i dysku w bezczynności (takiej prawdziwej, bez przeglądarki).

 

 

Mojej siostrze zdarzył się pewien przypadek: ni skąd, ni zowąd laptop zaczął się ścinać. Okazało się,że partycje były coś źle zrobione. Spróbuj u siebie pozostawić domyślnie albo jakoś inaczej pozamieniać.

 

 

Poza tym spójrz na ten temat : http://forum.benchmark.pl/topic/126970-problem-z-laptopem-przycinający-się-system/   - przetestuj laptopa tymi programami.

 

Może właśnie masz nieaktualnie/złe sterowniki ?

Edytowane przez Kac2per1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a bedzie pasować ddr 3? w ten moj slot ? generalnie to srednio mi to potrzebne , bo w nowe gry i tak nie zagram, jedynie czasem zalącze heroes 6 :) czy minecraft ;) zaraz sprawdze w spoczynku temp i dzieki za odpowiedz, w ogole w spoczynku teraz pisze posta i czasem zacinają się literki napisze zdanie i dopiero się pojawią :D

Edytowane przez Piotr_sw3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...