Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zacznij od testu wytrzymałości

Dzieki, raczej nie. Ostatnich kilka miesiecy latalem z przedpotopowym telefonem bez mp3 poniewaz poprzedni po potopowy zostal rozczlonkowany na 2 czesci w wyniku drobnego naplywu zlosci :D

 

jak już się coś LG`kiem pobawiłeś

odrobinke

 

Jak wrażenia po 1 kontakcie a Antkiem

Czacha dymi az pape zdziera. Musze ogarnac sporo rzeczy a dzisiaj wyjezdzam na weekend, wiec mam jeszcze tylko pare godzin ale od poniedzialku pewnie sie zacznie zabawa na calego :). Poki co ogarnalem jako tako to co najwazniejsze czyli mp3-ki :D
Link to post
Share on other sites

Po weekendzie uzytkowania jestem zadowolony z telefonu.

 

Oporowka tutaj dziala milion razy lepiej niz w KP500 cookie (tylko ten dotykacz mialem w lapach). Domyslam sie, ze do pojemnosciowego mu troche brakuje ale mimo wszystko bardzo przyjemnie sie z niej korzysta.

 

Menu i przelaczanie pomiedzy ekranami plynnie chodzi. Polaczenie z kompem przez kabel bez problemu, przez niebieskozebnego nie probowalem i pewnie nie bede skoro po kablu sprawnie i szybko wszystko idzie. W mojej poprzedniej Nokii 6131 i kiedys w jakims Siemensie bylo z tym sporo zabawy, tutaj wszystko jak po sznurku.

 

Duzy plus, jezeli masz sluchawki bluetooth (ja uzywam DELL BH-200 polecam bardzo goraco), to obsluga AVRCP. 6131 miala z tym problemy tutaj wszystko bardzo GIT.

 

Zastanawia mnie z jakiego materialu jest obudowa, ni to metalowa ni to plastikowa ale sprawia pozytywne wrazenie jesli chodzi o jakosc. Otwiera sie i zamyka bez problemow (tzn. jezeli chodzi o zdejmowanie tylnej czesci). Do wielkich plusow zaliczam zatyczke na gniazdo ladowarki/kabla USB, przy wszystkich z ktorymi mialem do tej pory do czynienia, balem sie, ze zaraz sie urwa. Tutaj tego odczucia nie mam.

 

Jezeli korzystasz z przewodowych sluchawek to plusem jest wyjscie 3,5 mm. Z ciekawosci podlaczylem sluchawki ktore byly w zestawie, jakosc dzwieku dla mnie wystarczajaca, tylko jedna jest zle zlozona i drapie w ucho. Mozna ja spilowac i byloby ok ale nie planuje z nich korzystac za czesto. Jedno co mnie zdziwilo to, ze do ww sluchawek nie dostalem gabeczek ale z tego co patrzylem na fotkach sprzedajacych z allegro to w zadnym komplecie ich nie bylo, najwyrazniej producent ich nie dodaje.

 

Co do aparatu, szalu nie ma ale tego w ogole nie uwzglednialem przy wyborze telefonu. Przykladowa fotka: http://a.imageshack.us/img837/3417/img20100823001.jpg.

 

To moj pierwszy telefon z jakimkolwiek OS i sporo jeszcze musze ogarnac (gps/mapy, wi-fi, dzwonki itd.).

Tyle mniej wiecej w skrocie moge napisac po ok 3 dniach uzytkowania.

Link to post
Share on other sites

bez Zoomu balans bieli auto, jakosc BDB, 3mpx. Ale jak pisalem nie patrzylem na aparat przy wyborze telefonu. Na razie staram sie ogarnac chociaz czesc mozliwosci a o ew. usprawnieniach bede myslal jak juz ogarne to co chce. Ale chyba bede musial wgrac cos do zarzadzania energia bo jak laduje przez usb w kompie (przez HUB'a pasywnego) to mam wrazenie, ze bateria tylko sie rozladowuje O_O

Link to post
Share on other sites

Byłem w erze... Abonament jednak 55 i z punktów era premia mam -150zł na telefon

Pan konsultant zaproponował mi telefony jak monte, avila gps, elm(WTF), 5230 itd

Określał je jako świetne telefony!

 

Dostałem cennik... Patrzę, jeest coś dobrego, Swift za 199zł, i5700 za 399zł(o.O) Czyli do LG dopłacam 50zł na co mogę się zgodzić :D

 

Bawiłem się nim tam trochę w erze, no i ekran duuuużo lepiej niż w KU990

Bateria, był komunikat o baterii mniej niż 15%, w opcjach zobaczyłem że bez ładowarki chodzi już... 9 dni :P

Nie podobają mi się te przyciski pseudo dotykowe, słabo jakoś reagują

Na zdjęciach jego konstrukcja wygląda jak w moim KU990 który się rozpada i to mnie od niego odrzucało, ale jest całkiem dobrze. Tylko tam gdzie są te przyciski i wokół ekranu ta szybka się strasznie palcuje

Ogólnie fajnie, a nie będę do i5700 dopłacać

 

 

Tylko żeby zrobili tego Androida 2.1 na niego... No i żeby miał jakieś większe wsparcie modderów(czy jak to się w tym środowisku nazywa :))

Link to post
Share on other sites

Tylko tam gdzie są te przyciski i wokół ekranu ta szybka się strasznie palcuje

to chyba mankament wszystkich macanych telefonow. Poza tym jak sie gada przez jakikolwiek telefon to i tak zostaja slady od ucha. Dla mnie to niewielki problem, wycieram w spodnie/koszulke/cokolwiek i jest git ;] Ciekawe ile w tym telefonie wytrzyma mi folia na wyswietlaczu.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...