Skocz do zawartości

Recommended Posts

Eklerek, szkoda z osobami będącymi słupkami rozmawiać, dla nich iPhone to życie

Kolego/Koleżanko licz się ze słowami. Jeśli Ty jesteś anty Apple to nie krytykuj. Takie teksty zostaw sobie dla kolegów w realu jeśli takowych posiadasz i jak Ci na takowe pozwolą. A Ciebie mi szkoda, bo napędzanie sprzedaży przez polecanie czegoś co uważam OSOBIŚCIE za dobry produkt to Ty krytykujesz?

Link to post
Share on other sites

Wieloryb26, przenieś się do Play i wybierz Samsunga I5700, możesz sobie za 10 czy 15 złotych kupić pakiet bodajże 1GB, wtedy masz spokój z pobieraniem danych przez system. Ja osobiście nie ograniczałem niczym mojego Samsunga i jakoś te 100kb nie gra dla mnie żadnej roli, niech sobie ściąga. Przy okazji pocztę mam cały czas na telefonie.

 

Bateria w moim Samsungu trzyma nawet na 5-6 dni, więc często gniazda nie widzę.

 

Alek345 - :P:D. A ze słowami licz się sam, każdy ma prawo do swojego zdania i podawania opinii o danym produkcie. Apple było i będzie dla mnie firmą chcącą się jedynie dorobić i na siłę przywiązać użytkownika do siebie. Ściąganie plików z ich sklepów, brak możliwość wgrywania dodatków etc.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe za nic nie zapłaciłem a na iphonie mam masę dodatków skórek pierdół gier itd więc dajcie spokój przymierzam się do 3gs i tyle. Najważniejsza dla mnie jest wygoda. i czas na baterii 4 do 5 dni z dużym ekranem więc nie marudzić a kupujący niech się pobawi telefonami przed zakupem, napisze smsa, zadzwoni na informacje operatora itd...

 

Pozdrawiam ( jeśli Ekler masz mnie za słupka to wiesz... )

Link to post
Share on other sites

Pobawic pobawic, w sumie moznaby sie kiedy wybrac do kiegos salonu Play i porownac. Staremu operatorowi prawdopodobnie powiem ciao beybe fajnie bylo ale daliscie D**y (dlaczego nie ma adekwatnego emota do wstawienia sie pytam?!?). Swoja droga jak to jest, ze PLAY moze a Plus nie moze?? I co do abonamentu to wiem, ze w Mixplusie jest jakas promocja ze za doladowania dostaje sie MB do wykorzystania. Skoro moga cos takiego dac w ofercie na karte to uwazam, ze mi jako osobie ktora placi abonament praktycznie za nic (60 min...) tez mogliby cos takiego zaoferowac. Ale nie to nie. Wracajac do oferty Play, myslalem sie zakrecic, zeby przez kilka miesiecy dostac iles tam transferu danych, zebym w ogole zobaczyl jak to to dziala na telefonie ile tego schodzi i ogolnie z czym to sie je. Myślicie, ze dla nowego abonenta poszliby na cos takiego? A Wy "i" i "antyi" jak juz sie chcecie klocic to na prv a nie smiecic mie tutaj we watku.

Link to post
Share on other sites

A ze słowami licz się sam, każdy ma prawo do swojego zdania i podawania opinii o danym produkcie.

Tylko ja nie nazywam Ciebie słupkiem... Co do samego iPhone kupowanie i ściąganie z ich sklepu to co w tym złego? A Android Market? A Samsung Apps? To nie podobne do Applowskiego Store? I piszą, że płacisz dużo tak w Polsce tak dużo za granicą nie jest to aż tak drogi sprzęt. Dorobić na siłę hmm. Poczytaj o Apple a potem pisz takowe teksty. Popatrz tylko kto i jakie innowacje wprowadził na rynku nawet telefonów komórkowych a następnie pisz, że chodzi tylko o kasę.

Link to post
Share on other sites

Zapomniałem o tym - "Nigdy nie spieraj się z idiotą. Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".

 

Wieloryb26, nie dostaniesz tyle w abonamencie, nie oczekuje za dużo. A i pamiętaj, że umowę musisz Plusowi wymówić miesiąc przed końcem umowy czy to okresu rozliczeniowego, nawet jeśli spóźnisz się o dzień to przedłużą ci umowę na kilka miesięcy, nie wiem jak to dokładnie jest, ale w umowie zapisane to na bank masz. Ja ostatni zaopatrzyłem się w Play w HTC Desire, które wędruje na sprzedaż :P, tylko ja jak zawsze w Mixie wziąłem telefon.

Link to post
Share on other sites

Zapomniałem o tym - "Nigdy nie spieraj się z idiotą. Sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem".

 

Z twojego profilu wynika, że masz 18lat. Wnioskuję o weryfikację wieku. Zachowujesz się raczej jak dziecko neo. Jak widać nie wiesz co to dyskusja i jak ktoś ma odmienne zdanie niż Ty to zło jest :P

Link to post
Share on other sites

nie dostaniesz tyle w abonamencie

tyle czego ??

 

A i pamiętaj, że umowę musisz Plusowi wymówić miesiąc przed końcem umowy czy to okresu rozliczeniowego

zlozylem juz ze 2 tygodnie temu. Maja jeszcze niecale 3 tyg na zaoferowanie mi czegos lepszego niz ma Play. Myslalem, zeby tez sie przeniesc na mixa ale wtedy telefony robia sie drogie jak na moja kieszen :P
Link to post
Share on other sites

Oczekujesz dość tanio telefonu, dodatkowego pakietu danych i innych podobnych, a takie rzeczy dostajesz jedynie w abonamencie za ok. 80 złotych, w tych tańszych nigdy nie niczego specjalnego. Masz teraz w Play fajną ofertę - Long Play 69, gdzie przez cały okres umowy płacisz 59 złotych, dostajesz w nim 350 minut wymienne na 383 SMSy/MMSy, które można wykorzystać na kontakt z osobami z innych sieci. A Samsung I5700 masz za złotówkę.

 

 

[*:1m7tfbet]Cennik telefonów, dostępnych od ręki

[*:1m7tfbet]Cennik telefonów, dostępnych na zamówienie

Ogólnie na stronie danej taryfy masz wszystko co potrzebne :P.

Link to post
Share on other sites

Wieloryb26, dopłacenie 10 złotych to dla ciebie za dużo? W zamian otrzymujesz więcej niż w 49 i masz taki sam pakiet jak w abonamencie 69 złotych, tylko przez cały okres płacisz 59 złotych. A pakiet danych jest nieopłacalny, ja osobiście nie kupuję tylko wykorzystuje to co mam na koncie.

Link to post
Share on other sites

Nie licz, że zadzwonią Tata musiał sam iść do salonu i się wszystko dowiedzieć, a jeden telefon mamy już 10 lat a drugi 4 lata. Plus nie szanuje klientów, Play bardziej przywiązuje do tego wagę i oferują zawsze coś więcej. Ale to do czasu, jak zdobędą satysfakcjonującą liczbę klientów jak Plus, Era czy Orange, zrobi się to samo co u świętej trójcy.

Link to post
Share on other sites

No i dokladnie o to mi chodzilo chyba na pierwszej stronie, jak nie napisalem, to mialem napisac. A tak skakac w te i spowrotem tez srednio mi sie chce, zwlaszcza, ze u kazdego operatora jest wiele wiele ofert i kazda trzeba porownywac. Niby duzo sie za to nie placi ale czasu i nerwow pochlania sporo. W sumie pewnie bym w plusie zostal jakby tylko telefony mieli tansze no i w ogole mieli. Do tego Play 69 juz moge wziac omnie lite za 49 zl, albo za 1zł galaxy i57 lub GT 540. Na wave mnie neistety nie stac.

Link to post
Share on other sites

A jeśli masz w kwocie do 150 złotych jakieś HTC, to nie zastanawiaj się i wybieraj właśnie HTC. Zobacz, które telefony z tej oferty ci się pobają i nam podaj, zawsze coś o nich napiszemy.

 

Ja osobiście jestem ciekaw telefonów z WM7, ciekawe co zaoferują, może zmienię wtedy Anka właśnie na WM7.

Link to post
Share on other sites

czy w gre wchodza tylko te taryfy i tylko ta siec? No i jakiej wysokosci abonament? Bo np. jak masz mozliwosc wybrania taryfy bioznesowej to wez sobie w oarnge optymalne z samsungiem wave.

Jestem otwarty na propozycje, Abonament <= 70 zl, za telefon tez bym wolal wiecej niz 100 nie wydawac, zwlaszcza po tym jak moj ostatni pod wplywem c2h5oh sie rozdwoil ;) i nie chodzi mi tu o dwojenie sie w oczach...
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...