Skocz do zawartości

Recommended Posts

PS. Co do HTC to mam do wyboru jedynie model Smart HTC. I znowu Wg strony + on mp3 nie odtwarza... ale ciezko mi w to uwierzyc. Jedyny minus jaki w nim znalazlem to brak wewnetrznej pameici ale to nie przeszkadza.

On ma procka 300MHz >, i jest jakiś badziewny :)

 

 

 

Swift:

# Bluetooth stereo audio profile (A2DP, AVRCP)

<http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=2274&view=1&c=lg_gt540_swift_lg_optimus>

Link to post
Share on other sites

Ok, a jak sie ma sprawa z otwieraniem PDF/DOC? I skad wiesz, ze dzwiek tutaj mnie zadowoli? Masz tego LG albo slychales u kogos?? Co z tymi mp3-kami przy Androidzie ?? Jak sobie patrze na oferty i ceny orange/play to widze, ze trzeba bedzie renegocjowac stawke za minute/sms i ilosc MB w abonamencie.

Link to post
Share on other sites

Otwieranie PDF itp. nie będzie problemem, wystarczy że zainstalujesz odpowiedni program i już.

Kumpel ma LG od 2 miesięcy także się nim trochę pobawiłem.

Jakość mp3 jest w nim lepsza niż w SE K550i także na pewno lepsza niż w Nokii 6030 :)

Link to post
Share on other sites

Spoko, no to telefon juz jest wybrany. Jeszcze pozostaje druga kwestia ceny i ilosci minut/sms/MB w abonamencie. Dali D**y jak mi powiedzieli, zebym sie z nimi skontaktowal w celu przedstawienia nowej oferty to teraz poczekaja az im pozwole sie ze mna skontaktowac i sobie bez cisnienia ogarne czego od nich oczekuje :]. Doszedlem do wniosku, ze tyle tych i telefonow jest, zeby sie czlowiek w tym wszystkim pogubil i najlatwiej bylo mu cos wcisnac.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie :)

Najlepiej wynegocjuj 29 gr/min 9 gr/sms i 1 gb danych/msc :]

 

A i jak będziesz miał ten telefon to na początku zainstaluj Toogle Data czy jakoś tak, to jest program to całkowitego odłączenia od internetu, gdyż telefony z Androidem pobierają co jakiś czas 100kb paczki z czymś tam i to ciągnie kase, także najlepiej jest odłączyć po prostu neta, a jak chcesz skorzystać to przez wi-fi :)

Link to post
Share on other sites

Powolu powolu, zeby sie w czyms nie pomylic. Na razie mam wybrany telefon i teraz negocjujemy abonament jak juz bede mial koma w lapie to bede sie bawil softem. Zrobilem sobie kulturna tabelke operator/kwota abonamentu ,co tam w nim jest i za ile. Oczywiscie w plusie wychodzi najdrozej... za min 60 gr. Najtaniej jest w play i orange, po 49 gr/min. Jeszcze jedno co mnie zastanowilo to, ze w cenniku orange jest cos o sieciach: Centernet i Mobyland to jakies nowe w Polsce dostepne? Nic sie nigdzie nie slyszy o nich. A co do negocjacji, to co zaproponowales zdaloby sie to podeprzec np tym, ze u kogos innego tak jest. Tzn nikoniecznie ale tak byloby najlatwiej. Poza tym nie wiem czy 1GB uda mi sie wyrwac, gdzies indziej jakis ktos napisal mi, ze za te 50 zl miesiecznie abonamentu co im place to 150-200 MB max moge dostac :]. Przemilcze juz fakt, ze babka w autoryzowanym salonie (ta od odsylania do "dzialu utrzymania klienta") powiedziala mi, ze nie moga mi dac MB na transfer, najwyzej wiecej minut...

 

PS. przeczytalem jeszcze raz posta wyzej, fajnie by bylo gdyby mi dali takie warunki, aleeeee, watpliwe :) tylko pytanie czy z tym telefonem sie uda. W ofercie u nich nie ma tego LG, zeby sobie nie zyczyli dodatkowej kasy za sprowadzenie go.

Link to post
Share on other sites

W PLAY jest opcja telefon na życzenie, ale jest to masakrycznie drogie :)

 

 

Najlepiej wynegocjuj 29 gr/min 9 gr/sms i 1 gb danych/msc :]

Bez pakietu danych, ale resztę to ja mam w PLAY na kartę :)

 

 

Oczywiscie w plusie wychodzi najdrozej... za min 60 gr. Najtaniej jest w play i orange, po 49 gr/min.

cena minuty do wszystkich sieci (poza abonamentem)
29zł-39 gr
49zł-29 gr
69zł-29 gr
...

W abonamencie 59zł w PLAY masz Samsunga Spicę

 

1000 post!

Link to post
Share on other sites

W abonamencie 59zł w PLAY masz Samsunga Spicę

 

Tylko, ze juz mnie ktos przekabacil na LG Swift :) tez ma androida ale ponoc Galaxy bije przy wyswietlaczu. Do play pewnie bym sie przeniosl, gdyby nie to, ze kobiecie dopiero za rok konczy sie umowa, tutaj za 10 miesiecznie mam nielimitowane rozmowy a w PLAY czegos takiego ni ma poza ich siecia :]
Link to post
Share on other sites

No tak, tylko ze teraz mam ten darmowy numer, nigdzie nie mam napisane ile czasu miesiecznie gadamy a sami tez tego nie liczymy ani nie monitorujemy, bo po co. W "LongPlayTelefon 49", gdzie Swift jest za 1 zł mam 100 min do sieci innych niz play ale w "LongPlay 49" mam juz 240 min do sieci poza Play. Ponad 2x wiecej tyle, ze za telefon 50 zl musialbym zaplacic. Ok 8 minut dziennie wychodzi srednio powinny wystarczyc ja nie baba, nie gadam pol godziny o niczym :) No i kuuuurde stawka za minute jest 29gr. Oj nie wiem czy plus mnie przekona, zebym u nich zostal. 59 abonament moze wezmie, wyzszego raczej watpie ale zobaczymy. Chyba nic nie wyjdzie z darmowego internetu :D

 

PS. Oj chyba jednak bedzie Play, w plusie w ogole tego telefonu nie ma i babka ma sie dowiadywac, czy w ogole moga go sciagnaca Galaxy oferowali mi za ponad 500 zl...

Link to post
Share on other sites

5700 to inaczej spica? denerwujace jest nadawanie wiecej niz 1 nazwy konkretnemu modelowi telefonu... po kiego wala?? i czym sie rozni 57 od 75 ? wg strony samka niczym (prawie).

Wg Play 75 ma lepszy wyswietlacz i 8 GB wewnetrznej pamieci, jeszcze jakies roznice, ktorych nie zauwazylem?? I czy 75 nie jest starszy niz 57 ??

Link to post
Share on other sites

5MPx z lampą

 

akurat to mnie ani ziebi ani grzeje, aparat wole jako osobny sprzet

 

jest cieńszy o ~2mm

Nooooo to bede mogl swoje obcisle skorzane spodnie zalozyc i isc do blekitnej ostrygi...

a na powaznie taka roznica gabarytow nie ma dla mnie znaczenia

 

ekran AMOLED,

to mialem na mysli piszac, ze lepszy wyswietlacz

 

głośniki stereo

wole sluchawki

 

bluetooth 2.0(Spica 2.1)

do sluchawek bluetooth i transferu na/z koma chyba wiekszej roznicy to nie robi

 

HSDPA do 7,2Mb(Spica 3,6)

Z tego to chyba i tak nici, coraz mniej mi sie wydaje, zebym transfer u nich wydebil ale bede sie staral

 

Spica ma Andka 2.1 i wsparcie, a Galaxy nie ma

Samego andka zmienic to problem?? Jakie wsparcie?

 

PS. No i Spica jest w Play przy ekwiwalencie mojego abonamentu za 49 zl a 75 za 499 moze jednak skusic sie na tego LG Swift za 49

Link to post
Share on other sites

Dobra, prosba uzywajcie numerkow, w wyniku pewnych komplikacji moja mozgownica nie chce niektorych rzeczy na krotka mete zapamietywac :P Swifta w PLAY moge miec za 49 to jeszcze ujdzie 75 za 500 jak w plusie prawie tam za 540 albo 580 byl :D , 57(spica ?) tez za 49 czyli metoda eliminacji pozostaje do wyboru LG SWIFT i Samsung i5700. Przeniesienie do Play coraz bardziej prawdopodobne. Szkoda, ze z pakietu danych chyba nic nie wyjdzie :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...