Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od ponad 8 lat jestem abonentem Plusa i ani razu nie dzwonili do mnie ze maja dla mnie jakas oferte na przedluzenie umowy. Do tej pory nie zwracalem na to uwagi, wybieralem sobie telefonik w internecie i potulnie czekalem az mi sie skonczy umowa, zeby pojsc, grzecznie poprosic o jej przedluzenie i moze jakas komoreczke za 1,22 do tego (nie, nie frytki :)). Tym razem to pieprze. To ich zadaniem jest mnie zatrzymac, zebym do konkurencji nie przeszedl a nie moim zeby ich prosic zebym laskawie mogl im placic i w jakims stopniu ich utrzymywac. W zwiazku z tym, napisalem do nich wniosek, ze dziekuje i w uzadnieniu napisalem, ze nie jestem zadowolony z ich uslug. Niech tym razem oni sie troche wysila. Oddzwonili do mnie? Nie. Odpisali na moj wniosek? Nie. Co zrobili? Napisali badziewnego smsa, ze prosza o pilny kontakt. Chyba jasne jest, ze nie mam zamiaru do nich dzwonic, za to mam kolejnego asa w rekawie przy negocjacji nowej umowy. Oczywiscie nie chce zmieniac operatora ale wiadomo, ze jak wszedzie o swoje trzeba sie upominac bo nikt inny tego nie zrobi a tym wnioskiem chcialem zwrocic na siebie ich uwage. No i tutaj zaczyna sie pole do popisu dla forumowiczow. Abonament, jaki chce miec, jako tako mam wybrany, miesiecznie 50-60 zl w tym nielimitowane rozmowy z 1 numerem w +. Pozostala kwestia telefonu. Do wybrania mam te: http://tiny.pl/h75t2. Po zasiegnieciu informacji na innym forum na czolo wysunal sie Samsung Monte. Od telefonu oczekuje glownie MP3. EDGE/WAP, odtwarzanie filmow, doc/pdf, GPS, bmp, jpg itd. mile widziane. Podobno SE zszedl na psy, z LG nie mam nic ciekawego do wybrania, Nokie mam od zawsze dlatego cos innego chcialem w koncu wziac. Moze jakis telefon spoza ich oferty zarzadac? Wszelkie sugestie/rady mile widziane.

 

PS. obecnie abonament mam 40 zł, w tym 60 min/300 sms/3600 KB, 0,60 za minute polaczenia, 0,18 za sms i + 10 zł za nielimitowane rozmowy z wybranym numerem w plusie. Poza pakiet minut a wbonamencie rzadko wychodze.

Link to post
Share on other sites

Drogo masz za minute, tak samo jak ja - 53 gr/min.

Samsung Monte jest... słaby. Szkoda że nie mają w ofercie np. LG GT540 Swift - on sprosta twoim wymaganiom bez problemu, no i ma androida. Odtwarza filmy w formatach Xvid/Divx, ma GPS itp.

W ofercie Plusa dobrym telefonem jest także Samsung i5700 Galaxy Spica, ma wszystko to co LG, lecz ma lepszy ekran, charczący głośnik, słabszy aparat, większy ekran(3.2 cala vs 3 cale) no i zrypane sterowniki OpenGL. Tylko w twoim abonamencie jest drogi, za 550 zł masz nówkę z allegro.

Link to post
Share on other sites

Eklerek, telefon nie służy do słuchania muzyki na głośniku lecz słuchawkach, oj młodzi ludzie. Więc dla mnie charczący głośnik przy maks regulatorze, na telefonie nie jest minusem. A od gier jest komputer ;). Sam mam Samsunga i nie narzekam, chodź jak każdy kolor wkurza podczas słonecznego dnia, bo nic na nim nie widać. A do tego posiada pojemnościowy ekran mniam :).

Link to post
Share on other sites

Zastanawiałeś się nad Samsungami i LG

Jak napisalem na razie na celowniku Jest Samsung S5620 aka. Monte. Narzeczona ma LG cookie, zly nie jest ale szalu nie ma. Monte duzo bardziej mi sie podoba.

 

podobno szykują ofensywę z nowym systemem

moze wiesz jeszcze kiedy rusza do szturmu? Nie spieszy mi sie, z miesiac/dwa moge poczekac :D

 

Samsung Monte jest... słaby

Dlaczego? Slyszalem pozytywne opinie, wyglad tez ma sympatyczny (ogladalem na zywo w jakims komisie) No i tez ma wyswietlacz pojemnosciowy a nie oporowy.

 

Szkoda że nie mają w ofercie np. LG GT540 Swift

Na 99% jestem pewny, ze mogliby sciagnac jak im bede wybrzydzal co do ofert ktore zapewne mi zaproponuja.

 

W ofercie Plusa dobrym telefonem jest także Samsung i5700 Galaxy Spica

to to samo co zwykly Samsung i5700 Galaxy czy czyms sie rozni??

 

na glosniku muzyki nie bede sluchal jak dresik albo dzieciak w busie, od tego mam sluchawki bluetooth, na nic innego ich nie zamienie. No moze jesli bede mial kase na jakies lepsze:>, aparat mam osobno i szczerze powiedziawszy to chyba wolalbym, zeby tel go nie mial, wydaje mi sie, ze szybciej wtedy bateria schodzi, nawet jak sie nie uzywa.

 

i zrypane sterowniki OpenGL

Eeeee ;):) ??

 

550 zł masz nówkę z allegro.

wole wydac te 550 na cos innego a tel od operatora wyrwac

 

oj młodzi ludzie

odezwal sie stary, BTW. masz strasznie mylacy avatar.
Link to post
Share on other sites

Co do Nokii, mało co wiadomo o ich premierach, ale pod koniec roku i na początku 2011 powinno być grubo z tym wszystkim :). Samsung i5700 jest tylko jeden i nie ma jego innych odmian, stosuje się tylko krótką Galaxy lub Galaxy Spica, ponieważ wcześniej z tej serii wyszedł i7500 Galaxy ;).

 

A stary to już jestem, niedawno miałem 13 latek a teraz tylko 4 miesiące do 19 :D.

Link to post
Share on other sites

Monte... ekran pojemnościowy, ale między oporówką w LG a tym w Monte różnicy nie zobaczysz.

Ma ciut mały ekran i nie ma systemu operacyjnego co jest wielkim minusem.

Samsung i5700 ma kilka nazw - Samsung Galaxy Spica/Samsung Galaxy Lite itp. także to to samo.

Sterowniki OpenGL są do sterowania grafiką 3d itd. ale podejrzewam że nie będziesz grał na telefonie.

O tych 550 zł wspomniałem gdyż za mniej więcej tyle jest w plusie w twojej ofercie.

LG lub Spica będą o wiele lepszym wyborem od Samsunga Monte - system operacyjny niesie za sobą wiele udogodnień, możesz instalować co chcesz, gdyż jest to system otwarty, możesz go bez problemu upiększać, no i Android ma ogromne wsparcie, także jak masz jakieś wątpliwości to pisz na forum.android.com.pl

Link to post
Share on other sites

3" to maly wyswietlacz?? Jak dla mnie w sam raz, na mniejszym strony bylyby kiepsko widac a wiekszy to juz w kieszeni zaczyna ciazyc. Nawet jakby mi tego LG sciagneli to pewnie w niemalej cenie :) a jak Galaxy juz jest na miejscu to jest wieksze pole do popisu do negocjacji wydebiajacych go ;). No fakt android moze sie przydac zwlaszcza, ze to nie telefon na miesiac tylko najlrawdopodobniej na 2 lata. Pozostaje "jedynie" kwestia do jakiej ceny uda mi sie ich sprowadzic.

Link to post
Share on other sites

OK, to zapytaj się czy by Ci tego LG sprowadzili, bo Samsung jest w abonamentach wszędzie drogi, a np LG jest drogi w Play, a w Orange tani, także zapytaj się za ile by Ci go sprzedali a potem zdaj nam relacje.

Link to post
Share on other sites

Pytaj się w tej nowej promocji, dla starych nowych klientów. Czyli abonament od nowa, podobno jest to bardziej opłacalne niż ciągnięcie starego. Ja osobiście zrezygnowałem z usług Plusa na rzecz Playa i jestem zadowolony, Plusowcy przez 4 lata nic ciekawego mi nie oferowali, a w Playu dostałem od razu topowy telefon :).

Link to post
Share on other sites

Na razie czekam az znowu sie do mnie odezwa, jak pisalem wczesniej nie mam zamiaru pierwszy wyciagac reki. Jezeli sms o tresci "prosimy o pilny kontakt pod nr tel bla bla bla" to wszystko co na ich stac to niech ktos tam poglowkuje wiecej. Samsung Galaxy I7500 w PLAY jest od 1 zł, I5700 i GT 540 tak samo. Wiec chyba nie bedzie problemu, zeby plus mi ktorys z nich za 1zl zaoferowal :>. Te Samsungi czyms sie roznia poza wygladem ??

 

PS. kuzwa, musi ktos zawsze odpisac zanim skoncze posta plodzic??? Tez myslalem nad przejsciem do PLAy ale u nich podobno nie ma czegos takiego jak nielimitowane rozmowy poza siecia a mojej kobiecinie chyba dopiero w lipcu przyszlego roku konczy sie umowa w + :)

Link to post
Share on other sites

Niech płaci więcej jak kocha :). Co do I7500, jest na niego jedynie Android 1.5, ma aparat 5.0MP i bodajże lampę błyskową. I5700 jest nowszy i posiada nowszą wersję Andka 2.1, natomiast jest trochę okrojony jeśli chodzi o aparat i lampę, ale z tego się sporadycznie korzysta.

Link to post
Share on other sites

Osikaj ich przejdź do orange i bierz Iphona 3GS będziesz zadowolony - Zaraz wszyscy mnie zjadą ale ja właśnie swojego 3 g zamieniam niedługo na 3 gs ;) internet w tym phonie to bajka a o mieisiąc mam 3 gb za free w ofercie na kartę bo nie mam abonamentu :)

Link to post
Share on other sites

Ci co mówią iPhone to shit to znaczy, że go nie mieli dłużej niż 3miechy... Po takim czasie wszystkie telefony są gorsze dla usera iPhone. Wszystko jest pomyślane, aby to Tobie było wygonie a nie telefonowi. iOS to jak dla mnie niedościgniony wzór systemu na telefon komórkowy, ale są ludzie anty iPhone i Apple...

Link to post
Share on other sites

Eklerek, szkoda z osobami będącymi słupkami rozmawiać, dla nich iPhone to życie :). Wolą napędzać sprzedaż iPhona, by później świecić oczkami, że aby mieć taką aplikację trzeba płacić. Do tego system jest po blokowany w każdym miejscu, Antek bije wszystkie systemy. Wreszcie jutro dotrze do mnie HTC :)

 

HTC Desire

Link to post
Share on other sites

[OT] co mozna zrobic z elektrownia jak co jakis czas mi sie prad wylacza na ulamek sekundy?? Moze wydawac sie ze to nic ale QR*WA MAC jak napisze posta, mam kliknac wyslij i mi sie wszysko wylacza to och**ec mozna. [/OT]

o mieisiąc mam 3 gb za free

A ile miesiecznie placisz? Byc moze to mi zwiekszy pole do popisu :).

Wg strony samsunga 7500 i 5700 poza wygladem/waga/wymiarami niewiele sie roznia. Na obu niby jest Andek 1.5. Swoja droga chyba mozna go jakos update'nac ?? I jak jest z jakoscia mp3 w samkach? We wszystkich modelach jest taka sama? Moze Andek jakos zwieksza mozliwosci poprawy jakosci dzwieku? I czy Galaxy wspolpracuje z profilami AVRCP i A2DP ?? Miejscami nie wiem jak mam interpretowac ich porownanie. Jak w tabelce jest TAK/TAK, NIE/NIE, TAK/NIE albo NIE/TAK to jeszcze ok ale jak w jednym jest TAK albo NIE a w drugim nic to co? Oba TAK, oba NIE?? Do samego porownania nie moge podac linka, najwyzej do dzialu z dotykowymi telefonami samsunga http://www.samsung.com/pl/consumer/mobi ... subtype_p2.

Na HTC, I ani Galaxy S raczej nie dadza mi ceny ktora moge zaplacic za telefon. 5700 jak ktos pisal lepsze jest od LG Swift wiec przy Samsungu caly czas obstajemy. W koncu zdaloby sie cos wybrac bo do mnie dzwonia codziennie, ale nie spieszy mi sie, zeby odbierac, dopoki nie jestem zdecydowany co do telefonu :).

 

Co do samsungow to jako megawylacznie-scislemu umyslowi nie miesci mi sie w pale dlaczego najpierw byl Galaxy 7500 a pozniej wypuscili 5700.

 

PS. Co do HTC to mam do wyboru jedynie model Smart HTC. I znowu Wg strony + on mp3 nie odtwarza... ale ciezko mi w to uwierzyc. Jedyny minus jaki w nim znalazlem to brak wewnetrznej pameici ale to nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

Samsung i5700 jest lepszy od LG tylko pod względem ekranu. Ale jak chcesz...

i7500 nie da się zrobić update, a i5700 już ma oficjalne 2.1

Odtwarzacz muzyki nie jest mocną stroną androida, aczkolwiek tutaj lepiej wypada LG.

Link to post
Share on other sites

Odtwarzacz muzyki nie jest mocną stroną androida, aczkolwiek tutaj lepiej wypada LG.

I tutaj zadam slawetne pytanie ktorym wekladowca fizyki na mojej uczelni kladzie wiekszosc wypowiedzi studentow: "Dlaczego?" :) Tzn slabiej muzyka brzmi, czy co? I pytanie czy to LG obsluguje AVRCP ? Na ich stronie nie ma tego wyszczegolnionego. Wiem, ze COOKIE obsluguje ale przy nim tego tez nie ma w opisie a bez tego sluchawki bluetooth mi sa praktycznie niepotrzebne. Za bardzo sie przyzwyczailem :) PS. dodam, ze wczesniej sluchalem mp3-ek na Nokii 6131 albo 6030, juz nie pamietam i taka jakosc mnie zadowalala.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...