Skocz do zawartości

KOMPUTER DO GIER [3700zł]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez GRAABI,

Recommended Posts

Chciałbym złożyć komputer stacjonarny do gier maxymalna kwota to 3750 zł (SAM KOMPUTER BEZ MONITORA ) monitor kupię oddzielnie , co ważne komputer ma być bez systemu operacyjnego i dysku ssd bo to dla mnie zbędne dysk ssd dokupię w przyszłości , zaproponujcie swoje zestawy i co myślicie o takim zestawie :):
PROCESOR:Intel Core i5-4690K /3.5GHz, 6MB,LGA 1150 , BOX/
PAMIĘĆ:Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix
KARTA GRAFICZNA:MSI Radeon r9 290 Gaming 4GB DDR5 512bit (947/5000)
PŁYTA GŁÓWNA:MSI Z97-G43 /intel Z97 , LGA 1150/
ZASILACZ:Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular
DYSK:Seagate 1TB 7200rpm 64MB cache SATA 600 Barracuda
NAPĘD:Liteon iHAS124 SATA (black)
OBUDOWA:Zalman Z3 Plus (CZARNA)
CHŁODZENIE:SilentiumPC Grandis XE1236
Oraz co myślicie o myszce Razer Taipan , oraz klawiaturze Razer DeathStalker (wersja z podświetleniem)
Warte pieniędzy : )? PS: Założyłem nowy temat ponieważ tamten był w złym dziale jestem nowym użytkownikiem i z góry przepraszam.
 

Edytowane przez bedzio1982
Link to post
Share on other sites

A jaki dobry zasilacz 650W byś polecił? Podkręcać raczej nie będe ale wolę wziąć tego procka z tym "K" na końcu bo zawsze mogę zmienić zdanie ale narazie nie planuje , musiałbym sie zmieścić w budżet 3800 zł także wyślij mi jakbyś mógł wersję twoją z tym prockiem i kartą graficzną i zasilaczem 650W .
Narazie moję wymagania to granie w full hd 1920X1080 w rozdziałce Bardzo wysokie / Ultra , więc jak myślicie
taki sprzęt podoła moim wymaganiom : )? A jak wygląda pobór mocy r9 290 vs gtx 770 ?
 

Edytowane przez bedzio1982
Link to post
Share on other sites

A mógłbyś mi powiedzieć ile taki zestaw maxymalnie wat wyciągnie ?Bo jak coś to mogę dołożyć do tego 600/650 mam zamiar podłączyć do niego jeszcze myszkę razer taipan klawiaturę deathstalker i jakieś głośniki nie wiem czy to ma jakieś znaczenie duże co do zasilacza ;p

Edytowane przez bedzio1982
Link to post
Share on other sites

z zasilaczem może być problem jak bedziesz podkręcał karte i procka ja bym zabrał 650w na wszelki wypadek

770 jest dużo słabsza niz r9 290x  o jakies 1.5 klasy różnica będzie widoczna ale na pewno nie spadnie pod próg grywalności 30fps

 

Kolego mylisz się, mowa jest o R9 290 nie o R9 290x, też uważam że gtx 770 była by lepszym wyborem.

Edytowane przez Milas
Link to post
Share on other sites

A co do zasilacza GRABI to znalazłem taki na morele za 230 zł xfx pro series core 550w , pyknie taki ? A zdecydowany jestem chyba bardziej na tego zalmana z3 plus chociaż może sie mylę jak możesz to napisz w czym lepszy będzie ten z9 u3 i jeszcze ostatecznie GTX 770 czy Radek r9 290 ? : >

Link to post
Share on other sites

Fakt wezmę jednak tego CM 'a bo to tylko 30 zł więcej a jeśli chodzi o kartę to ten Radek r9 290 od msi a co do obudowy to z3 plus chyba bo z9 mi średnio podchodzi z powodu ofiltrowania chociaż chciałbym usłyszeć na ten temat kilka groszy od GRAABI'ego , i chciałbym podziękować wszystkim za porady a w szczególności użytkownikowi GRAABI : )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...