Skocz do zawartości

Kupię płytę główną pod s1150


Recommended Posts

Potrzebuję płyty głównej pod s1150. Nie precyzuję chipsetu. Rozważę wszystkie propozycje. Ogłoszenie ważne ok. tydzień. Jeżeli nie dostanę satysfakcjonującej oferty, kupuję nówkę.

Gwarancja mile widziana :)

Witam co powiesz na MSI z87 - GD 65 w pełni sprawna ze wszystkim co otrzymałem - karton itd... Za 520zł.

Link to post
Share on other sites

OK, już precyzuję. Płyta będzie pracowała z i5-4570. Komputer domowy do zastosowań wszelakich. Czasem jakaś gierka, ale nie jestem zapalonym graczem. Budżet ruchomy, ale 500 zł to już taka górna granica. Chętnie rozważę tańsze. 

 

Co do oferty RafiXII to cena praktycznie taka jak za nową, więc podziękuję.

Link to post
Share on other sites

kolego to napisz jak człowiek, że przyjmę płytę główną z dopłatą...będziesz miał wtedy płytę główną i kasę... wszyscy chcieli by wszystko za darmo.

Edytowane przez RafiXll
Link to post
Share on other sites

Może nie do końca tego szukasz, ale mogę zaproponować Sabertootha Z87 (z armorem), ideał, kupiony w marcu tego roku, na 5 letniej gwarancji, za ok 550zł.

 

Możliwe Allegro, odbiór osobisty w Krk, co tylko chcesz.

Edytowane przez Kethael
Link to post
Share on other sites

Temat do zamknięcia. Płytę wylicytowałem na allegro. Swoją drogą RafiXII po co się spinać o kupno/sprzedaż mobo ;) Kethael, bardzo atrakcyjna oferta, ale tak jak zaznaczył atariauke płyta przerasta moje oczekiwania na tą chwilę. Dziękuję za zainteresowanie i przepraszam za początkowe zamieszanie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...