Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ktory laptop wybrac:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-y510p-i5-4200-4gb-1tb-gt755.bhtml

Czy:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-z710-i5-4200-8gb-1tb-8gb-ssd-gt745.bhtml

 

Laptop bedzie mi sluzyl na studiach, do sluchania muzyki, ogladania filmow, pisania w wordzie, oraz czasami do gier, np: Fifa 14/15.

Ktory laptop wybrac, z gory dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Plusy Lenovo Y510p :

 

+ dobry wyświetlacz
+ wygodna klawiatura
+ zatoka Ultrabay
+ ponadprzeciętne głośniki
+ niski poziom hałasu
+ miejsce na dysk SSD M.2
+ bardzo dobry stosunek wydajności do ceny
+ dobrze spasowana obudowa
+ solidny dekiel
+ brak dławienia taktowania CPU

Minusy Lenovo Y510p

 

-  wysokie temperatury pod obciążeniem
- błyszcząca ramka przy matowej matrycy
- podatne na zabrudzenia elementy obudowy
- rozmieszczenie portów
- nowoczesny gładzik

 

 

 

 

 

 

Plusy Lenovo Z710:

 

+ perfekcyjne głośniki
+ doskonała kultura pracy w każdym aspekcie
+ stylowy wygląd
+ ławy dostęp do podzespołów

Minusy Lenovo Z710:

 

- dławienie w grach
- throttling w grach i przy pełnym obciążeniu GPU i CPU
- źle podparta klawiatura

Link to post
Share on other sites

 

A podstawowa wersja Y510p,

 

Tzn. procesor i5, 4 gb ramu i pojedyncza gt 755m ? Teoretycznie niewiele brakuje do wymagań minimalnych więc nie powinno pójść ale znając życie (producenta który nieco zawyża wymagania) to spokojnie pójdzie (tylko na minimalnych).

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Z tego co czytałem na temat Fify 15, bo tak się składa że mam lenovo y510p i5 8gb 1tb gt 755m 2gb to napisali że na tym lapku fifka ma podobno płynnie chodzić na ustawieniach średnie/wysoke taka mieszanka więc się nie martw że sobie nie pograsz w fife A tak dołączając się do tematu to polecam tego lapka jest naprawde bardzo dobry do gier tak ogólnie mówiąc chodzi mi o te gry oczywiście z 2012-2013 jak miał byś wybierać pomiędzy y510p a z710p to bierz y510p takie jest moje zdanie a jak będziesz chciał sie więcej dowiedzieć na temat y510p to pisz do Kac2per1 albo do mnie .Polecam pzdr. :D

Link to post
Share on other sites

Każda matryca świeci. Może chodzi ci o błyszczącą lub matową ?

 

 

 

Ram możesz w każdej chwili wymienić ale karty czy matrycy już nie dlatego kupiłbym się najbardziej na tych komponentach.

Masz racje, przejezyczylem sie, chodzilo o blyszczaca pytalem czy wart dolozyc 400 zl i miec 4gb ramu wiecej, matryce matowa, i procek i7 zamiast i5?

Z tego co czytałem na temat Fify 15, bo tak się składa że mam lenovo y510p i5 8gb 1tb gt 755m 2gb to napisali że na tym lapku fifka ma podobno płynnie chodzić na ustawieniach średnie/wysoke taka mieszanka więc się nie martw że sobie nie pograsz w fife A tak dołączając się do tematu to polecam tego lapka jest naprawde bardzo dobry do gier tak ogólnie mówiąc chodzi mi o te gry oczywiście z 2012-2013 jak miał byś wybierać pomiędzy y510p a z710p to bierz y510p takie jest moje zdanie a jak będziesz chciał sie więcej dowiedzieć na temat y510p to pisz do Kac2per1 albo do mnie .Polecam pzdr. :D

 

Masz matryce blyszczaca czy matowa?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...