Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam zamiar wymienić procka. Rok temu składałem kompa i miałem mały budżet i musiałem taki zestaw złożyć: nie jestem teraz w domu to nie napisze wam szczegółowo jaka specyfikację mam :/

 

Procek g2020

4gb ram

Płyta głowa najtańsza brałem z chipsetem h61 wiec nie podkręce i tak nie umie haha :D

Karta- radeon 7770 od gigabyte

Dysk jakiś 250gb bo nie zmieniałem

Obudowa tez jakaś ze starego kompa od ntt

Zasilacz 500 w z tego co pamietam od high power z 80+ ktoś mi go polecał bo pisałem temat jak wtedy składałem kompa

 

Wpakowalbym tam jakiegoś i5 tylko Nwm jakiego musicie mi doradzić karty nie bd Zmieniał bo mi wystarczy zeby pograć w bf3 i inne gry w 1680x1050 na wysokich

Edytowane przez belkocik
Link to post
Share on other sites

Ja bym kupił najtańszy I5 pod twoja podstawkę bo i tak nie zauważysz różnicy w grach;p Cos takiego: http://www.agito.pl/procesor-intel-core-i5-3350p-3-10ghz-box-81-662209.html?attr=297-455675,299-489146 i zaoszczedził. W pclabie według testów od najtańszego I5 do najdroższego jest róznica 3 FPS w BF więc nie wiem czy 300 zł więcej za 3FPS to jest tak miło;p. I7 w grach, biorac pod uwagę cenę nie jest opłacalne. Sprzedaj  kartę graficzną na allegro, dołóż zaoszczedzone pieniądze do nowej karty. Jakiegos GTX 660, zasilacz wystarczy spokojnie. Wszyscy sugerują się tu twoim budżetem, ale ty chcesz pograć, a nie wydać wszystko na procesor.

Edytowane przez Zib3l
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dokładnie tak jak wyżej klolega napisał, kup najtańszego i5 (nawet używki na allegro poszukaj) a za resztę zmień grafę, wtedy odczujesz największego kopa wydajnościowego, poza tym do twojej budżetowej płyty nie opłaca sie brać jakiś cepów z górnej półki

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Myśle tez nad używkami z Allegro. Tak za 450 dostanę i5 2xxx i jakaś kartę tez może byc używką zależy mi na mocy a napewno znajdę jakaś dobra kartę z gwarancja na Allegro :> tak 1200 na kartę i proca mogę tam trochę doloZyc do karty jakby sie opłacało :) ale to dopiero jak wrócę z wakacji bo bd kasa ^.^

Link to post
Share on other sites

 

 

tak 1200 na kartę i proca mogę tam trochę doloZyc

Za tą kase masz nowe dobre i5 3340 - http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-3340-6m-cache-do-3-30-ghz-box-bx80637i53340-603032/ plus używanego Radeona R9 270: http://allegro.pl/radeon-msi-r9-270-oc-2gb-ddr5-i4476803157.html , który po podkręceniu ma wydajność lepszą niż R9 270x


Lub GTX 660


Możesz dopłacić też około 15zł do i5-3470

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...