Skocz do zawartości

Laptop za 4,5k - studia, GRANIE, obrabianie


Recommended Posts

Patrzcie. Dzisiaj rano znalazłem taką promocję.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4487831665&sh_dwh_token=d0b6dd74a8394345128e20d296cb1c5e

 

Wyposażenie takie jakie chciałem i dorzucają dysk SDD Kingstona 120GB. To praktycznie eliminuje problem 5400 obrotów, które służyłyby jedynie jako magazyn danych, do których nie potrzebuję szybkiego dostępu, a napęd bym sobie dokupił.

Edytowane przez oskarsom
Link to post
Share on other sites

 

Zazwyczaj się nie da/bardzo niski zakres.

 

Tak masz rację - zazwyczaj. Nie da się podkręcać grzejników ale te laptopy to nie grzejniki. Mają bardzo dobre temperatury (mówimy to o Clevo i Asusie) a podkręcić trzeba zaledwie 10-15% - to nie tak dużo. Ostateczną decyzję i tak musi podjąć właściciel laptopa więc ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak masz rację - zazwyczaj. Nie da się podkręcać grzejników ale te laptopy to nie grzejniki. Mają bardzo dobre temperatury (mówimy to o Clevo i Asusie) a podkręcić trzeba zaledwie 10-15% - to nie tak dużo. Ostateczną decyzję i tak musi podjąć właściciel laptopa więc ...

 

może prościej będzie jak uwarunkujemy do tego jaki GPU i Jaki producent laptopa, bo GT850 można o ile jest taka potrzeba podkręcić lekko bez GSOD niemal ze w każdym laptopie lecz jak jest granica plynnosci na stokowych zegarach to OC nie poprawi stanu rzeczy, ale przy topowych kartach graficznych najprzyjaźniejszy laptop do podkręcania będzie G750 bo ma najlepsze chłodzenie i zapas na swobodne 1.2GHz dla GTX880M;

przykładowo materiał z GTX880M :

 

 

pozdrawiam

 

VSS

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wszyscy sprzedawcy są zobowiązani do przyjmowania zwrotów jeżeli produkt został nabyty na odległość a odbiorca jest osoba prywatna , jest to nawet prawnie uregulowane.ale może sie tez okazać ze nabyłeś produkt Clevo od osoby prywatnej to będzie ciężko z dokonaniem zwrotu.

jeżeli nie masz w pobliżu sklepu to pozostaje zakup przez internet może akurat się przekonasz do produktu ewentualnie dokonasz zwrotu jak coś cie nie będzie odpowiadać

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wszyscy sprzedawcy są zobowiązani do przyjmowania zwrotów jeżeli produkt został nabyty na odległość a odbiorca jest osoba prywatna , jest to nawet prawnie uregulowane.ale może sie tez okazać ze nabyłeś produkt Clevo od osoby prywatnej to będzie ciężko z dokonaniem zwrotu.

 

Nie wszyscy sprzedawcy, tylko firmy, w przypadku osoby prywatnej zależy to tylko od jej dobrej woli. Chyba, że oszuka podczas sprzedaży, to wtedy inna bajka jest.

Edytowane przez rajben
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No i rozwiązane. Poszło zamówienie na ASUS G550JK.

Dzięki za wszystkim za pomoc. Widziałem go dzisiaj w MediaMarkt i przekonałem się, że to dobry wybór. Klawiatura jak na laptop jest wyśmienita. Prawie tak wygodna jak moja obecna przy PCcie. A matryca po prostu palce lizać. Świetne odwzorowanie kolorów i kontrast. Do tego jakość wykonania na wielki plus. Plusy również dla wszystkich pomagających ;)

 

Zobaczymy jak będzie się sprawował w biegu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...