Skocz do zawartości

Kopia gier i programow


Recommended Posts

Witam, jest może jakiś program do zrobienia kopii gier i programów? Chodzi mi o wszystkie pliki, zapisy, dane, najlepiej, żeby też była kopia danych z rejestru.

A bardzo mi na tym zależy dlatego, że ostatnio mi się coś zaczęło dziać z systemem po aktualizacjach od Microsoftu, a nie chcę robić przywracania systemu bo przez ten czas zainstalowałem i pousuwałem dość sporo aplikaccji, czyli byłby zapewne chaos... i chcę zrobić reinstalkę windy (7) :D

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz stawiać nowy system to jedyne co możesz sobie zgrać ze starego to dane z gier może i programów.Tylko dane.Po postawieniu systemu będziesz musiał wszystko wgrywać od nowa a potem ewentualnie skopiować w odpowiednie miejsca dane,które zgrałeś.....

Link to post
Share on other sites

A to wielka szkoda :(

Trzeba bedzie samemu sie bawic w przenoszenie :(

Takie pytanko: gry mam zainstalowane na partycji, ktorej w sumie nie musze formatowac, system mam na C a gierki i pliczki na D to moze wystarczy tylko skroty porobic potem i save'y powrzucac do odpowiednich kategorii :D

Link to post
Share on other sites

Generalnie część gier powinna ruszyć nawet po reinstalacji systemu. Skopiuj tylko ich pliki z folderu moje dokumenty i najlepiej cały katalog użytkownika (windows). Możesz też poszukać kluczy w rejestrze i też je pokopiować, a później wprowadzić spowrotem.

 

 

a nie chcę robić przywracania systemu bo przez ten czas zainstalowałem i pousuwałem dość sporo aplikaccji, czyli byłby zapewne chaos... i chcę zrobić reinstalkę windy (7

Generalnie będzie większy chaos po reinstalce jak zostawisz wszystkie gry i programy. Ja na Twoim miejscu zdecydowanie powalczyłbym z systemem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...