Skocz do zawartości

Problem z BF4 Mantle


Recommended Posts

podczas grania w bf po ok 10 minutach wyskakuje mi taki błąd "mantle function "grwsiwintakefullscreenownership" failed with GR_ERROR_UNAVAILABLE. GPU RADEON 7000 Series"

sterowniki mam ostatnie bety amd

w furmarku dochodzi do 65 stopni i się program się psuje. czyli znów mam ten sam problem co kiedyś, karta kupiona w zeszłe wakacje i będzie już 4 lub 5 raz naprawiania.. z tym samym problemem czyli max 65 i bum.. naprawią na kilka miesięcy i będzie jak teraz. czy mogę im powiedzieć żeby dali mi inną kartę w tej samej cenie jeśli mam ją na gwarancji?
Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

Gdzieś czytałem że gdy sprzęt przeszedł 3 naprawy a usterka nie została usunięta masz prawo żądać zwrotu pieniędzy. Warto porozmawiać o takiej sytuacji z kim kto bardziej siedzi w przepisach konsumenckich.

Link to post
Share on other sites

czy może to być wina sterowników beta? albo tej białej złączki między kablem od monitora a kartą graficzną? bo nie mam oryginalnej z karty tylko ze starej karty gigabyte a karte mam msi, może to głupie ale naprawde mam tego dosc ze msi naprawia karte na 3 miechy i znów to samo... i zapewne jak pójdę to tego salonu Bit Computer to znów przyjmą kartę i oddadzą po 3 tygodniach jak nie dłużej i będzie działać chwile.. nigdy więcej kart msi... zobaczymy co powiedzą w poniedziałek

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

A powiedz mi jeszcze bo widzę że ty mas kartę stworzoną do podkręcania, jest bardzo dobry model więc czy czasem nie uszkodziłeś jej i dlatego masz takie problemy? za duże oc / przegrzanie tłumaczy Twoje problemy z kartą.

Link to post
Share on other sites

wiem dlatego jutro przetestuje stabilne sterowniki amd jak to nie podziała to oddaje karte w pon do naprawy albo po prostu zarządam wymiany na inny model bo to jest paranoja chyba 4 raz już ją oddaje, 


niestety nic nie pomaga pozostaje oddanie karty do serwisu lub wymiana na inną w tej samej cenie, zobaczymy co w poniedziałek powiedzą, dziękuje msi serwis za wasze naprawy

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...