Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka ;)

Od jakiegoś czasu poszukuje telefonu, ponieważ mój obecny, HTC Desire Z, zaczyna nie wyrabiać. Używam telefonu głównie do FB, Instagrama, Snapchata, YouTube'a itd. Gry są sprawą drugorzędną. Pomyślałem więc, że może warto by było pójść w coś z Windowsem. Po poszukiwaniach stwierdziłem, że dobrym wyborem była by uzywana lumia 820. Co o tym sądzicie? Macie własne opinie? Czy da się wyrwać dobry egzemplarz w cenie 500-600 zł?

 

Z góry dzięki :D

Link to post
Share on other sites

Pewnie, w tym przedziale cenowym wyrwiesz 820. W kwietniu za nieco ponad 600 zł udało mi się kupić L 920 :D

820 przyjemnie trzyma się w dłoni, jest smukła i znacznie łatwiej obsługuje mi się ją jedną ręką, aniżeli cegłę^. Bateria tego modelu mogłaby być nieco lepsza, bo momentami jej konsumpcja jest niebotycznie duża. Ten model oferuje 1GB ram i MSM 8960, tak samo, jak dzięwiećsetdwudziestka. Skoro gry są dla ciebie sprawą drugorzędną, może warto zainwestować  w model 720. Otrzymujesz słabszy procesor i połowę mniej ramu, lecz bateria jest na prawdę wytrzymała podczas użytkowania. 

http://windows-phone.pl/2013/07/lumia-720-vs-lumia-820/ tutaj małe porównanie obu modeli. 

Link to post
Share on other sites

Dzięki :) Mam jeszcze pytanie. Ty dalej uzywasz tej Lumi 920? Jeśli tak, to jakie masz wrażenia?

 

Udało mi się znaleźć kilka fajnych aukcji, np:.

http://allegro.pl/nokia-lumia-920-bez-sim-locka-super-stan-zobacz-i4475220909.html

http://allegro.pl/nokia-920-lumia-salon-polska-bez-simlocka-i4470858313.html

Edytowane przez kubic22562
Link to post
Share on other sites

Ups, trochę zwlekałem z odpowiedzią - nie dostałem powiadomienia :P 

Nie zastanawiaj się nad 920, jeżeli nie masz zamiaru grać w wymagające gry. Do fb, etc wystarczy 720. Możesz też rozważyć 630, ale w tym przypadku rezygnujesz z lepszego aparatu, diody, czujników i przycisków fizycznych. W zamian masz większy o 0,2" ekran iwg mnie ładniejszy design :>.  Niektóre gry z wymaganym 1GB ramu są przerobione pod urządzenia z 512. Poszukaj na windowsmania.pl. 

 

Link to post
Share on other sites

Lumia 720 - długi czas pracy. Lumia 820 - mocniejsza, bardziej "growa" wersja L720. - obie mają 4.3 calowy ekran.

 

Za 600 zł można kupić też używaną Lumię 1320 - 6 calowy ekran może być świetny dla Twoich wymagań - do tego fenomenalna bateria i bardzo długie czasy pracy. Za 750 zł można kupić nową, pochodząca z Polskiej dystrybucji. Oczywiście to phablet - ma 6 cali i jest duą - ALE - może Tobie to nie będzie przeszkadzać. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...